Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolsz arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról, ha egy pasi tartja el a barátnőjét?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?
2011. márc. 10. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik jó így, felőlem. Én sosem érezném magam biztonságban, ha egy pasitól függnék anyagilag.
2011. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek, amikor a nő akar dolgozni, de a lakhelye 100km-es körzetében nincs erre lehetősége. Vannak ilyen területek az országban, most nem Bp-ből kell kiindulni. Ilyen esetben érthetőnek tartom a dolgot. Természetesen egyéb más esetben sem ítélem el, mert ez a férfi önálló döntése, hogy eltartja a nőjét vagy sem, illetve a nő saját önbecsületi kérdése, hogy ezt elfogadja avagy nem. Azt gondolom, senkinek sem szorítanak pisztolyt a fejéhez ebben a kérdésben.
2011. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sokszor olvastam már itt a gyakorin, felháborodott férfiak véleményét ezzel kapcsolatban. Viszont, egyszer sem olvastam olyat, h szívesen tartaná el az adott férfi a választottját..
2011. márc. 10. 09:16
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja eltartani akkor ne tartsa el, ennyi, ahogy az előző írta, senki nem kényszeríti őket rá.
2011. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék eltartani egy nőt. Nem irigységből, vagy mert sajnálom tőle a pénzem. Hanem mert számomra sokkal sokkal vonzóbb, ha egy nőnek vannak céljai és tevékenyen éli az életét. És lássam, hogy van önbecsülése. Lássam, hogy képes megállni a saját lábán. Ha egyszer családot akarok alapítani, szivesebben teszem egy olyan nővel, aki akár nélkülem is gondját képes viselni magának és a gyerekeinknek. Mert hát kitudja mit hoz az élet.
2011. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy én nem akarom, hogy a pasim tartson el, amig tudok dolgozni. Rohatd szar érzés lenne. De ha babvárásról van szó, akkor egyértelmű a helyzet. Ez igy fer dolog szerintem!
2011. márc. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

válasz megírásának időpontja: ma 09:33


A kérdező sem azokra az élethelyzetekre gondolt amikor ez egyértelmű. Nyilván senki sem zavarná el dolgozni az asszonyt egy csecsemő mellől. Kár ebbe belemenni.

2011. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nekem menyasszonyom van, aki még egyetemre jár, de mellette dolgozik. Nekem pedig van egy jól fizető állásom.

Ne értsétek félre, nem akarja h eltartsam, de én ezer örömmel megtenném. Pedig, ő nagyon szereti csinálni a munkáját... Viszont, én annyira büszke lennék magamra, ha el tudnám tartani, és meg tudnék adni minden a szívem választottjának.

Nem tudom, lehet emiatt hülyének nézni, de én így érzek. Egyébként a menyasszonyom egyáltalán nem pénzéhes...nálunk egyébként sincs ilyen, h Te pénzed Én pénzem... (főleg h hamarosan összeházasodunk)

Persze, ő szeretne dolgozni, és nem azért nem akarja, h eltartsam, mert neki az olyan kellemetlen lenne, vagy akármi, hanem, szereti a munkáját.

Pedig néha látom, hogy majd megszakad szegénykém...a suli, meg a munka...és vizsgaidőszakban éjszakákon át tanul... Ilyenkor legszívesebben azt mondanám neki, h maradjon otthon, és tanuljon... pihenje ki magát, és ne aggódjon a pénz miatt...

2011. márc. 10. 09:50
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tök jól gondolkozol barátom. Ez a szitu nyilván nem az amire azt mondanánk, hogy elítélendő. Ebben az esetben bárki szivesen levenne egy gondot a párja válláról aki teheti.
2011. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
az életben előfordulhat ilyet eset, szerintem akkor nincs vele gond,de ez a felektől függ, ha átmeneti állapot
2011. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!