Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted létezik olyan pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted létezik olyan pasi aki nem csalja meg barátnőjét/feleségét még akkor sem, ha egy másik csaj tálcán kínálja fel magát?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Biztos létezik.
2010. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok! Képzeld el :)


20/F

2010. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha hiszed ha nem a legtöbb férfi hűséges, csak a kivételt könnyebb észrevenni.
2010. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
hogyne létezne. :D
2010. máj. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Létezik nagyon is, ugyanis többre becsül egy testi-lelki kapcsolatot, mint egy vagy két kilengést, az okosabbja ezért nem kockáztat. Lehet ez csupán önzés is, a gondolatban megcsalás pedig nem számít szerintem.

Nagyot fordult a világ, szerintem ma már a nők gyakrabban lépnek félre, keresnek kalandot, családos anyukák is.

2010. máj. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az csak legenda, hogy "elcsábul" meg "nem bír ellenállni". Van olyan, aki észre sem vesz mást, csak a párját. Szerencsére! :)
2010. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik még olyan férfi aki tiszteli, becsüli a párját és nem alázza meg azzal, hogy félre lépjen. 29/N.
2010. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
gondolom
2010. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem amíg úgy érzi hogy nem élte ki magát, illetve még hajtja a vadász ösztön addig nagy az esély rá. Szerintem ez jellemző a férfiakra csak van aki elfolytja van aki gyenge és engedi magát. És igen a férfiak igen gyenge jellemek.
2010. máj. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Távkapcsolatban élő páromat sem csaltam meg. Pedig lett volna rá lehetőség, dehát akit szeretünk igazán, azt soha nem csaljuk meg. :)

22/F

2010. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!