Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik nekem az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem az egyik lány az osztályomból. Hogyan mondjam ezt el neki? Hogy valljam be h szeretem? Már egy fél éve ismerem és szerintem én is tetszem neki.

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
ne mondd, hogy szereted! elég ha azt mondod, hogy kedveled, tetszik neked, de ne ijeszd el. hívd el valahova, valami olyan programra amit szeret. persze közöld vele, hogy "randi" lenne.
2011. márc. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek avgytok hányadikosok sokat beszéltek? órákon ültök egymás mellett? voltatok már barátokkal együtt vhol?
2011. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Második vagyok gondolom új avyg akkor az osztályban ugye? ha fél éve ismered:) ha lesz szülinapi bulid hivd meg persze más csajt is de neki ad előszőr a meghivot:)
2011. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gimiben 1.-sök vagyunk. Sokat beszélek vele. Már voltunk párszor korizni meg ilyesmi.
2011. márc. 10. 16:31
 5/6 anonim válasza:
67%
Felelsz vagy merszezzetek,és kérd meg egy haverodat hogy ő kérdezze tőle meg ki tetszik neki és tőled is kérdezzen
2011. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akkor meg mire vársz?ha észrevetted, hogy te is tetszel neki, akkor hívd fel mobilon, vagy hívd el egy olyan helyre, ahol kettesben lehettek.ott mond el neki.
2011. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!