Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú az osztályomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú az osztályomból és teccik, én is teccem neki (sokszor utalt rá) de van egy másik lány is aki sztem teccik neki de én azt szeretném h mellettem döntsön. Mit tegyek? Mire buknak a fiúk?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
hivd el valahova! Vagy a mindig bevált mellmutogatás :->
2010. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cheerleader ***** válasza:
Sziia. Ez egyszerű, hisz tudod hogy bejössz neki. Mivel egy másik lány is bejön neki gyorsnak kell lenned. Csapj le rá. Hívd el sétálni, üljetek be valahova egy colára és éreztesd vele hogy te vagy a jobb. Persze az is előny ha kicsit jobban kicsíped magad de ne vidd túlzásba. AZ biztos ha sokat mosolyogsz rá és fenntartod a szemkontaktust akkor nyert ügyed van:)
2010. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A helyesírásra.
2010. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat XD
2010. okt. 6. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mire buknak a fiúk?"


Ez az adott személytől függ... ha nekem egy csaj a mllét mutogatná csak úgy biztos nem járnék vele, mert azt gondolnám mekkora qurva meg ilyenek :)

2010. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!