Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyes pasiknak nem a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes pasiknak nem a szép nők kellenek? Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Mert az én ismerettségi körömbe a helyes pasiknak egyáltalán nem is szép a barátnőjük. És a helyes srácok nem is hajtanak arra h helyes barátnőjük legyen. Pedig van sok értelmes, kedves szép lány. És egy rondább is úgyanúgy vagy még jobban megcsalhatja a barátját, mint egy szép. A külső semmit nem számít. akkor miért nem választanak tetszetőset?
2011. márc. 11. 21:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

a szépség nagy arcal és rettentő sok körülménnyel jár azért.

24ff

2011. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ezt kifejtenéd bővebben? :D
2011. márc. 11. 21:23
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a kevésbé szép lány általában jobban el van attól ájulva, hogy szóbaállt vele, otthon kiszolgálja, elnézi, ha megcsalja, stb. stb. Én sok ilyen esetet láttam, jóképű srác átlagos vagy csúnya lánnyal, és persze csalta agyba főbe.

Van persze olyan ritka eset is, amikor normális a kapcsolat, csak valami más tulajdonsága a lánynak megragadta a srácot.

2011. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek az elsővel.

20F

2011. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az elsőnek! egy nagyon szép nővel ha társaságba vagy teljesen máshogy kell viselkedned. pl mert mindenki megbámulja és ez kihat mind a két félre na nagy arc azért kell hogy a fórumon megkérdezhessék : a szép nők miért a nagy arcú tagokat szeretik?
2011. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Ez igaz, vagy lehet az is h a pasik félnek a helyes csajoktól talán...

Pedig csak meg kell ismerni és lehet h még normálisabb

2011. márc. 11. 21:28
 7/28 krameri ***** válasza:
100%
férfiak és nők egész mást látnak szépnek. nem úgy látjuk a másik nemet ahogy a sajátunkat. szóval azok a neked nem szép nők a férfiak szemében tökéletesen nézhetnek ki.
2011. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Minden lányt ugyanúgy kéne kezelni. Attól h helyes, attól még lehet ő is jófej meg stb...

Nem minden helyes csaj hisztis és a rondábbak is lehetnek azok.

2011. márc. 11. 21:32
 9/28 anonim ***** válasza:

Talán az említett pasiknak elegük lett a felszínes csajokból. Lehet hogy egy csúnyább csajban sokkal több minden van, mint egy szépben.

Egy helyes, szép csaj egész életében olyan visszajelzéseket kap, hogy milyen gyönyörű vagy, cuki vagy, aranyos vagy, istennő vagy stb. Így egy idő után el is hiszi magáról ezeket a dolgokat és ennek megfelelően viselkedik, rázza le a pasikat, tisztelet a kivételnek. Plusz valaki feljebb írta, hogy ha valaki szép lánnyal van együtt, akkor mindig meg kell birkóznia a nyomulós srácokkal és ez kiveszi az erejét.

A külsőleg nem túl szép csajoknál pedig ezektől nem kell tartania, mivel nem sokan szánnak rá időt, hogy megismerjék a lány belső értékeit.

2011. márc. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

nem vagyok sem félős,sem szégyenlős,de olyan nővel nem fogok eggyütt lenni aki belül rothad a kihasználás vágyától..........

2011. márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!