Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tud könnyebben felszedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tud könnyebben felszedni egy nem jó nő egy helyes szuper pasit, mint egy nem jó pasi egy szép nőt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt miből vezetted le?
2011. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők könnyebben el tudják csábitani a pasikat...azért van pár trükkje a nőknek, amik mindig hasznosnak bizonyulnak, amiktől felizgul egy pasi, s ha csúnya is a nő miután valamivel felizgatja a pasit, a pasi már nem arra gondol, hogy a csaj csúnyácska, hanem arra, hogy huha, ez a csaj tud valamit
2011. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tipikus lányokkedvence pasiknak fontos, hogy a partner el legyen tőlük ájulva, és egy hasonló adottságokkal rendelkező nő "csak" egyenrangúnak fogja tekinteni, és nem fog megalázkodni, míg egy átlagosabb lány, ha nem okos, akkor odáig lesz, és az esetleges megaláztatásokat is jobban viseli, a kisebb önbizalom miatt.
2011. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

talán mert nem csak a külső számít?! :)


egyébként szerintem azért, mert ha pl egy szép nőért ugye sok férfi rajong, egy jó pasinak is megvan a maga tábora, így ha csak felszínes külsőségekre épül a kapcsolatuk attól fél mindkettő, hogy a másik megcsalja, míg ha a pár egyik tagja átlagos/csúnyácska, akkor nem fél attól a másik, hogy esetleg megcsalja, vagy talál valaki jobbat.

de persze olyan is van, hogy a nő szerint az atom jó pasik rámenősek és csak arra hajtanak, ezért keresi inkább az érzelmesebb, odaadóbb srácot, még ha az nem is egy félisten.

2011. okt. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem igaz.. én nem így tapasztaltam.
2011. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Azt hiszem én vagyok erre az élő példa: Az én barátnőm valamivel alacsonyabb színvonalon mozog külsőleg mint én, de beleszerettem és vele vagyok mert biztonságban tudhatom így a kapcsolatunkat. Tudom, hogy nem hagyna ott mert a hozzám hasonlóaknál esélye sem lenne, és persze szeret.
2011. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 utálommagyarországot válasza:

Mert ez egy jó pasinak értelmetlen kérdés.

Pénz beszél

2013. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam, nem is választok már magyar fiút, mert úgyis elveszi egy csúnya lány.
2015. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!