Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 éve szakítottam az akkori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve szakítottam az akkori barátnőmmel. Szerintetek felkeressem?

Figyelt kérdés

Eléggé konzervatív családból származott, az anyja gyakran beleszólt (inább beleugatott) a dolgainkba, gyakran úgy éreztem az akkor 22 éves lányát ellenem hangolja.

Mivel a csaj még a szakítás után is érdeklődött felőlem, drasztikus megoldást alkalmaztam, vérig sértettem, és így koptattam le, mert tudtam, hogy másképp csak tovább beszélgetünk, és fölöslegesen próbálkozunk. Szóval összevesztünk, letöröltem, postán kicseréltük a cuccainkat, stb.

25 évesen visszatekintve kicsit bánom is a dolgot,nem kelett volna minden szálat elvágni,valahol a mai napig érdekel hogy mi van vele. Nem akartam ismét belépni az életébe, de ma nézegettem a képeit, és az ágyán még mindig ott van az a maci, amit tőlem kapott.

Szerintetek van ennek jelentősége? Ez egy pozitív jel, hogy továbbra is gondol rám? Vagy egyszerűen csak szereti azt a macit, aztán jó idő?

Egyátalán mi értelme lenne? Mit szólnának az anyjáék?


2011. márc. 11. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Szerintem próbáld meg:!

Próba, szerencse. Ki tudja:)

Szülök, nehéz dolog, de a lány már26.

Felnőtt nő tudja mit akar nem a szülőknek, hanem a lányuknak akarsz megfelelni.

De a szülőkkel is meg tudod beszélni szerintem a múltbeli nézeteltéréseket.

Drukkolok, hajrá :)! !!

2011. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Szia! Szerintem is próbáld meg, meséld el neki,hogy nagyon jó volt az egyutt toltott ido, csak az anyukája nem illett a képbe. Mivel ott a maci, akarva, akaratlanul is gondolhat rád minden nap, mert látja azt a macit és eszébe jut,hogy toled kapta!

A szuleivel ne foglalkozz, ha valóban érzitek egymás iránt a szerelmet és a vonzalmat, akkor te is láthatod,hogy még 4 év sem állhat kozétek!

Persze,ehhez a lány is kell. :)

Remélem osszejon ismét!!

Majd esetleg fejleményt írhatnál, kíváncsian várom! :)

2011. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mióta szakítottunk van másik bnőm. Így is keressem?
2011. márc. 11. 22:40
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
elozo vagyok. Hát én is csaj vagyok és nem orulnék,ha a barátom ezt csinálná, de ha a volt barátnod iránt tobbet érzel, akkor talán! Elsonek csak irj neki emailt, hogy mizujs vele stb. Abból baj még nem lehet a mostani kapcsolatodban sem. Aztán érdeklodj,hogy esetleg jó lenne e még egyutt nektek?! De amúgy azt nem írtad le,hogy miért szakítottatok? Az anyós miatt?
2011. márc. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, van neked csajod, négy éve majdnem h szakítottatok az exeddel, 25 éves vagy, nem voltatok nagyon jóba az anyjával

nem lehet hogy ismerlek téged?

remélem nem a barátom vagy

az én pasim, akivel hasonló volt a helyzet, csak elvileg a volt csajától nem akar semmit ő Zalaegerszegi, Orbán Zoli a neve

és tegnap mikor ak érdést kiírtad épp otthon volt és én meg nem voltam vele, este hatig melóztunk

szal simán lehetnél akár ő is :)


írnál magadról hogy mi a keresztneved, hova valósi vagy és hogy hívják a volt nődet?


bár az ő volt csaja asszem csak most lesz 22 és nem régen volt annyi :)

2011. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
bár gondolom ha ő lenne, lennél, úgyse vallaná be
2011. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

szia


Megkérdezhetem, hogy szerelmes vagy e még a volt párodba? És szereted a jelenlegi barátnődet, azaz szerelmes vagy belé? Mért akarod tartani a kapcsolatot az exeddel úgy hogy van barátnőd?

Az volt csajodnak nincs senkije?

És az exed ugyanott lakik ahol te, vagy máshol? Mért lett vége a régi kapcsolatnak?

A mostani pároddal mióta jártok és hogy jöttetek össze?

A volt párodról azt a macis képet hol találtad? Azaz melyik oldalon? iwiw esetleg facebook? lehet nem kellett volna nézegetni ak épeket. Ha szerelmes lennél a volt nődbe, és akarna tőled valamit, akkor a mostani pároddal szakítanál, elmondanád neki vagy inkább mellette kavarnál?

És ha hiányzik a volt párod, de visszautasítana, csak azért maradnál a jelenlegivel?

Írd lem inden kérdésemre a válaszod légyszives, mert kíváncsi vagyok rá.

Talán jobban átlátom a helyzetet, ha többet tudok róluk.

Sose csalt meg a volt párod, vagy ő dobott valaki másért? Mi volt a szakítás oka? Csak az anyós. És az a nő ott lakik most is ahol az exed, szal egy háztartásban?

2011. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

ja nyugodtan küldhetsz linket a csajsziról, kiváncsi vagyok melyik lány szebb :)

az exedet jobban szereted, vagy régebben jobban szeretted mint a mostanit?

Hogy néz ki a régi párod, ő volt neked az első?

Hány évig jártatok?

Hogy ismerkedtetek meg? Mi az amit szerettél benne (külső belső) és a csaj apukájával jóba vagy?

és mit lehet tudni a jelenlegi kapcsolatodról, barátnődről?

2011. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

halika, én pasi vagyok, de kiváncsi vagyok rá, hogy te most tudod mit akarsz? azaz most melyikbe vagy szerelmes? Nem lehet hogy csak azért hiányzik neked, mert nem a csaj hibájából lett vége a kapcsolat, hanem az anyja miatt? Hogy kérdezed magadtól mi lett volna ha? Azt hiszed lehet vele jobb lett volna, boldogabb lennél mint a jelenlegi pároddal, vagy ő jobban szeretne, mint am ostani barátnőd? Elégedett vagy most az életeddel?


írhatsz a mail címemre is, azaz ezen az oldalon keresztül üzenhetsz nekem privátba is


ha gondolod mutathatsz róla képet (csatolás, vagy linkelés)

2011. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ne legyetek már ennyire földhözragadtak.

Szeretem a mostani a csajom, és vele akarok lenni.

Azért gondoltam, hogy felveszem a kapcsolatot a másikkal, mertz eszembe jutott, és kíváncsi vagyok mita szakítottunk mi lett vele (meló,férj, stb...).

Ez még úgy gondolom nem ok a kombinálásra.

2011. márc. 12. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!