Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyetemen hogyan lehet ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Végzős vagyok és már a tököm tele hogy mindig egyedül vagyok, mások meg tök jól érzik magukat a társaságukban.


Egyszer voltam "buliban" de ott meg túl nagy volt a zaj.


2011. márc. 11. 23:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyetemen értelmesen ismerkedni sehogy.
2011. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
A bulik már csak ilyenek... :D
2011. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Én is végzős vagyok, pont félév közepén sokaltam be, hogy nincs senkim. Volt 1 csaj ismerősöm, megkértem, hogy nézelődjön, van e valaki aki egy rendes pasira vágyik a csajos szakján, 2 jelölt volt, erre elhozta mindkettőt :O:)


Látszott, hogy élvezték a beszélgetést, elég jól zavarba is hoztak, le voltak döbbenve, hogy 21 évesen nincs barátnőm, majd megkérdeztem, mi a nevük:


Én Aliz vagyok, szólíts Angyalnak.

Én meg Lili, a női démon :)


Azt hittem, ott helybe lesz0pnak....úgy nézték a farkam, ami nadrágon keresztül is látszott hogy kemény.... :S


Ezt a kis ördögöt választottam, és randink is volt, elég jól összezavart bennem mindent :D

2011. márc. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát én nem 21 vagyok hanem 25, meg lány barátaim sincsenek. Sőt, semmilyen barátaim nincsenek.
2011. márc. 12. 00:00
 5/17 anonim ***** válasza:
És mi az ismerkedés célja? :D
2011. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj, megint én (előző).

Amikor 20 voltam, folyton azon agyaltam, hogy nem kellek senkinek, szar a külsőm, túl sokat beszélek, hülyegyerek vagyok, nőm se volt, mire fel vagyok nagyfiú?


Lili azt mondta, hogy kezelésbe vesz, azt mondta nem vagyok vészes, majd vadmacskásat akar játszani az ágyban,............mondom miiiiiiii??????

Áááááááágybaaaaaaaaannnnnn???????? A randin folyamatosan rizsázott, felét se fogtam fel, a számba dugta a nyelvét, letapizott, felcsábított az albijába, azon imádkoztam hogy ne vetkőzzön le!! mert akkor tuti elmegyek a nadrágban! Nagyon őrült a lány! Szó szerint!

2011. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jó neked.
2011. márc. 12. 00:10
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy Lili-féle ordasku*vákkal szeretne ismerkedni..
2011. márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
internet tökéletes nem egyszer írtam már le ezen az oldalon hogy a mai kapcsolatok 60%-a interneten kezdődik
2011. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Bárhogyan, csak jól kell kinézni v gazdagnak kell lenni. Ahogy máshol is ez a lényeg.
2011. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!