Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttünk, jártunk kb 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttünk, jártunk kb 2 hetet és közös meg1ezés után szakítottunk mert nem működött a kapcs(barátok maradtunk). Mit gondol rólam, vagy mit érez? Mert nem értem.

Figyelt kérdés

Most, egy hónap után neki van barátja, de minden nap írogat a messen és órákig tudunk dumálni, de mikor összefutunk a suliban elfordítja a fejét, ha rám pillant és meglátom akkor gyorsan félre fordul. Úgy veszem észre, hogy a jelenlétemben zavarba jön. Van amikor nem is köszön, ha csak én nem köszönök rá. Vajon mért teszi mindezeket?


Én 18 fiú, Ő 16 lány


2009. febr. 20. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hát kedvel téged, de lehet h csak barátkozni akar..
2009. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jha kifelejtettem, hogy mielőtt megismertük egymást akkor is igy viselkedett.
2009. febr. 20. 14:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy amikor személyesen találkoztok, akkor zavarban van és így leplezi. De ha msn-eztek, akkor tuti, hogy bír téged és csak úgy tudja magát adni, ha a gép előtt ül. Sokan vannak ezzel így. Talán ha kicsit idősebb lesz, komolyodik és tud majd személyes kapcsolatot is teremteni.
2009. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Eszembe jutott egy hasonló saját story. Volt egy haverom. Imádtam, mert nagyon jókat tudtunk beszélgetni és sokat röhögtünk együtt, aztán gondoltuk, hogy járhatnánk is ha már ilyen jól megvagyunk. :) Kb. 2 hétig tartott nekünk is, mert egyszerűen nem tudtunk beszélgetni, zavarban voltunk és unalmas volt együtt. Így szakítottuk, de barátok maradtunk. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, és Ő volt a zenész az esküvőmön. :D

Szóval szerintem lehet, hogy csak barátoknak kellene lennetek.

2009. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!