Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, hogy szoktátok becézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy szoktátok becézni a barátotokat? (párotokat)

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 08:28
 1/6 TOMAtm ***** válasza:
engem a párom,Mackónak(nem vagyok különösebben mackós alkat am),én meg Nyuszimuszinak hívom.
2011. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

persze .. mikor minek :D de ink tesóm szoktam becézni :D édesemnek :D

a barátom : szerelmemnek szoktam néha .:D

2011. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
édes,kicsim,szivem,szerelmem,habibi.
2011. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsim, szerelmem, szívem, cukorborsó :$

Ő: kicsim, szerelmem, szivem, édesem, nyuszikám, baby, tündérkém, mézespuszedli és még sorolhatnám :)

2011. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
életem, szívem, szerelmem, ő engem cicának, v kicsimnek néha, igaz már házasok vagyunk ,de a rendes nevünket csak akkor használjuk ha baj van :S :) ilyenkor tudjuk is h veszekedés jön :)
2011. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

baby :) én is őt ő is engem

mindíg minden körülmények között :D

2011. márc. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!