Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem, szenvedély, vágy....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, szenvedély, vágy. Mit jelentenek nektek ezek a szavak?

Figyelt kérdés
Van-e egyik a másik nélkül, érezheted-e őket más-más személy iránt? Fiúk/Lányok hogyan látjátok, hogyan élitek meg?
2009. máj. 30. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem most egyáltalán nincs egyik a másik nélkül, mind csak egyszerre van és csak egyetlen személy iránt érzem.

19/L

2009. máj. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En is ugy vagyok mint az elso valaszolo, mindegyiket egyszerre erzem a nagy O irant!

Ha csak ra gondolok is megborzongok, pedig 4 eve egyutt vagyunk :))

32/l

2009. máj. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe, hogy amikor szenvedélyesen vágyunk valakire, hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy ez egyben szerelem is - aztán utólag kiderül, hogy nem volt az.
2009. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
épp nincs tartós kapcsolatom... és egy ideje nem ugy jöttek össze a dolgok ahogy én szerettem volna.. szal nekem a szerelem egy ideje hiányzik.. a szenvedély és a vágy (többnyire) együtt jár, és azt ki is tudom mutatni. és van ugye a vágy, ami az alkalmi kapcsolatok kelléke..
2009. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek legjobb ha együtt vannak meg egy kapcsolatban, mert akkor válik igazán harmónikussá. De természetesen külön is lehetünk szenvedélyesek és vágyhatunk is, de a szerelemnek mindenképpen együtt kell járnia mindkettővel, mert különben, csak egyoldalúvá válik.Lehetne erről bőven írni, de most nincs több időm.
2009. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!