Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érdemes ilyen lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érdemes ilyen lánynak udvarolni?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves, mindenkivel jóban van, amig barátkozásról van szó, de ha valaki komolyabban próbálkozik, azt lepattintja. Nagy részben a barátnőivel van, igy elég nehéz kettesben beszélni vele . 16F/L
2011. márc. 13. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. márc. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 viki.e ***** válasza:
100%
elösször is probálj beszélgetni vele, poénkodni. A lányok IMÁDJÁK ha egy fiú vicces. :) Azért pattint le mindenkit aki komolyabban érdeklődik iránta mert vagy még nem elég érett egyykomoly kapcsolatra vagy már átesett egy nagy csalódáson és fél egy esetleges újabbtól. Ezért nagyon fontos hogy elösször csak haverkodj vele , érd el hogy megbizzon benned... ha ez meg van akkor mond el neki az érzéseidet,és ha ezek után is lekoptat akkor meg ne is foglalkozz vele. Nem ér annyit :) Sok sikert!
2011. márc. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kössz a tippet! Általában vicces vagyok, csak lányok előtt szoktam leblokkolni, de ha majd összebarátkoztam vele, akkor gondolom ez is feloldódik
2011. márc. 13. 12:34
 4/5 viki.e ***** válasza:
persze! Ha meg leblokkolsz akkor gondolj arra hogy ő is csak egy lány... jó tom hogy neked több mint csak egy lány de ha igy fogod fel a dolgot egyszerübb, hidd el ;)
2011. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne tudni h miért pattint le mindenkit. Ha a lánnyal nem megy a kommunikáció ( baráti beszélgetés) Kérdezd meg a legjobb barátnőjét...
2011. márc. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!