Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van baráti társaság ahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baráti társaság ahova járok, és ott össze akartak hozni egy lánnyal de jött a társaságba egy fiu aki összejött a lánnyal, aki tetszik. Viszont a fiuval meg jó barátok lettünk mit csináljak? Kezdjek titokba udvarolni a lánynak? Vagy várjak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 18. 03:48
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
semmit ne csinalj, addig kellett volna lepned, amig a lany szabad volt. Most szepen keress magadnak olyan lanyt, akinek nincs baratja. Foleg ha a srac a baratod is, miert akarod igy hatbadofni?
2008. dec. 18. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a lánynak volt barátja ezért nem akartam lépni a jelenlegi barátom pedig eléggé nyomúlós volt rögtön vett elsőre ajándékot minden és most a lány szakit a barátjával aki volt neki.
2008. dec. 18. 05:10
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ez csak egy nagyobb ajándék kérdeése. Vegyél neki nagyobb ajándékot, és járhatsz vele addig, amíg valaki nem vesz neki még nagyobbat. De komolyan! Kell neked egy megvásárolható csaj? Pfuj...
2008. dec. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát pech

de szerintem szebb alapelv azt követni, hogy ha valakinek párja van, arra nem nyomulunk, szal ez nem volt szép a barátodtól... de mindegy, így jártál, szerintem ne törődj a csajjal, biztos találsz más kedves lányt :)

2008. dec. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress mást!Az ilyen lány tényleg csak a pénzre hajthat!Érdekemberre meg nem hiszem, hogy szükséged van!:/
2008. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mire hajt,lehet hogy Csak egy kis szabadságot akar mert a családja elég zűrös és a pénzbe látjha az utat hogy kitudjon szabadulni.Viszont egy nagyon aranyos lánc,nem ismerem nagyon de ahogy igy elmondták sajnálom...és megszerettem.
2008. dec. 18. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány ezt megtette a barátjával, akkor téged is könnyedén elhagyna, ha máshoz adódna kedve. Ennyire ne alacsonyodj le! Ha a család elől menekül, ahhoz elég a megértő baráti társaság, nem kell kézről kézre járkálni. Sajnos be kell látnod, ez OLYAN csaj. Hagyd és keress tisztességeset!
2008. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!