Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk kezdeményeznek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk kezdeményeznek így?

Figyelt kérdés

Van egy srác,egy suliba járunk,nagyon tetszik,mondanám,hogy szeretem is,de mivel nem ismerem,ezt ugye nem tudhatom:)

Úgy veszem észre,hogy én is bejövök neki.

Nem vagyok fent semmilyen közösségi portálon,mert nem szeretem ezeket,tehát az,hogy bejelöl,én vissza,elkezdünk beszélgetni,stb. kizárva.

A suliban mindig a barátnőimmel vagyok.Így ne is számítsak rá,hogy odajön hozzám?Legyek többet egyedül?


2011. márc. 13. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy utálom ha tetszik egy lány de az mindig min. 3-4 fős bandába járkál...Igen, légy egyedül többet, mert így tuti nem megy oda hozzád. De jobbat mondok: Mi lenne ha te mennél oda?
2011. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagy lányfalka elriaszthat bárkit :D Adj neki pár alkalmat, amikor beszélhet veled, ha nem akkor vagy szólítsd meg te, (nyilván csak indirekten semleges témákban) hogy beszélő viszonyan legyetek, hátha úgy neki is könnyebb, ha egyáltalán szeretne tőled valamit.
2011. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

ahahah.. lány falka.. onnan kihívás kiszakítani egy lányt:D

és utána ha felsülsz napokig lehet rajtad röhögni:)

velem megtörtént:) rá 20percre én is jót röhögtem, de akkor és ott keményen leizzadtam xDDD



ui.: lány ne kezdeményezzen soha.

2011. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ó,mi nem falkákban járunk,csak hárman vagyunk,de néha ketten:)

Szóval az ilyen "kis mennyiség" és riasztó lehet?

2011. márc. 13. 18:26
 5/8 Huan001 ***** válasza:
nagyon riasztó!én is félek még ha ketten vannak akkor is!olyankor előszoktam venni a...késemet a hátsózsebembőőő és leszúrkálom őket utána meg magamat de mivel én vámpír vagyok ezé nemhalok meg
2011. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsó...Kösz,komoly válaszokat vártam...
2011. márc. 13. 22:56
 7/8 Huan001 ***** válasza:
nemhiszel a vámpírokban??MIVAN BUZ! VAGY?:D
2011. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát,ha attól,hogy nem hiszek a vámpírokban b*zi leszek,akkor iegn,az vagyok:D
2011. márc. 16. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!