Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért nem kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem kezdeményeznek a fiúk?

Figyelt kérdés

3 hónapja szemezek egy sráccal, pár napja megszólítottam. Beszéltünk. Bemutatkoztunk egymásnak. Ha összefutunk mindíg mosolyog. Elég sokat gondolok Rá... és várom, hogy megszólítson újra, hogy beszélgessünk. Ja és fiatalabb Nálam 2 évvel :\

Manapság miért nem a fiúk kezdeményeznek.. vagy csak Én vagyok ennyire régimódi, hogy várom, hogy valami történjen ??

19/L


2010. nov. 28. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
lehet, hogy nem is tetszel neki, mert randa vagy.
2010. nov. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem neked is szénbányában a helyed.
2010. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudja rólad, hogy idősebb vagy nála? Lehet, hogy igen, s ez az oka félénkségének.

De lehet, hogy eleve félénk. Az, hogy ez a srác nem lép az ügy érdekében, még nem jelenti azt, hogy általános érvényű a férfiak kezdeményezőkészségének csökevényesedése.


És nyilván az is lehet, hogy nem tetszel neki annyira, hogy belédbonyolódjon. Csak mosolyog, beéri ennyivel.

2010. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Kiharcoltátok az egyenjogúságot,mostmár nyugodtan odamehetsz Te is leszólítani.
2010. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
lehet nem akar tőled semmit. Ha ennyire t*ketlen, hogy ezek után sem mer hozzád odamenni, akkor az életben milyen fog lenni?
2010. nov. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Manapság? Nagy élettapasztalattal rendelkezel 19 évesen! :)

Mert nem lehet biztosra menni. Példa:

Egy hónapja megtetszett egy lány. (Hetente egyszer tudunk összefutni.) Odamentem a közelébe, mosolygott. Váltottunk pár szót, kiderült hogy emlékszik rám 8 évről korábban. Kedves volt. Legközelebb Ő is odajött hozzám. Amikor megérkezett, hiába voltak még ott 100-an, összeakadt a tekintetünk. Megkérdeztem a barátnőjét, hogy szabad-e a lány. Olyan széles mosollyal mondta az igent, mintha azt mondaná: Végre megkérdezted!

Aztán odamentem, megkérdeztem, koppantam.

Valakit elbizonytalanítanak a pofára esések, valakit meg flegmává tesznek. Valakinek sok időre van szüksége, hogy kiheverje az ilyet.

2010. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nyáron elhívtam egy csajt randizni, ő igent mondott és láthatóan örült, hogy elhívtam. Aztán közölte, hogy felejtsem el mert már régóta együtt van mással....


Találkoztam egy lánnyal, beszélgettünk, megbeszéltük, hogy még találkozunk majd. Küldtem neki egy mailt, hogy hol és mikor. Azóta sem válaszolt.


Meg ilyenek miatt...


Amúgy szerintem lépj te, mert lehet ő nem fog. Mond meg neki hogy tetszik neked. És majd lesz valami. Manapság már nyugodtan kezdeményezhetnek a lányok.


19F

2010. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pont ugyanaz a helyzet mint a noknel: lehet h fel h neked o nem tetszik v lehet h gondolja h te v az erettebb, vagy nem tul tapasztalt esetleg azt se tudja h oezdjen hozza a dolgokhoz... Kezdemenyezz te nala, nincs mit veszits, csak nyerhetsz;-):-D

Sok sikert!!!!

17/L

2010. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!