Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet Budapesten tradícion...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten tradícionális szemléletű, idealista, nemzeti beállítottságú lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Budapest nem az idealista szemléletről és a nemzeti gondolatról híres. Ilyesféle válaszokat ne írjatok, hogy "szkinhedbuliban", vagy "Fejbőr-koncerten", értékelvű, értelmes, magyar- és mélyérzelmű lányt keresek, nem nemzeti színbe burkolt bulis szeszkazánokat. A tradíciótisztelet, a magyar múlt szeretete, az értékelvűség és a családcentrikusság a lényeg, nem a külsőségek.

F/26


2011. márc. 13. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

klub 64-ben, koncerteken, majálisokon, stb ott vannak az ilyen lányok is nem csak a "nemzeti színbe burkolt bulis szeszkazánok"

22/L

2011. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én inkább valamiféle hagyományőrző (íjász)közösséget keresgélnék, dehát itt sem készpénz, hogy vannak lányok és azok pont függetlenek is. (Ez gondolom inkább fiúdolog.) Az a baj, hogy vidéki voltam sokáig és alig ismerem a pesti lét keszekusza világát, lehetőségeit. :)
2011. márc. 13. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd - van ez a hungarista oldal - jovonk.info - ahol szoktak összejöveteleket szervezni, főleg különféle előadásokra. Menj el egy párra és ott próbálkozz, persze az előadások után. Bár nincs rá garancia, hogy összejön, de legalább nem a mai díszpintyekkel találkozol.
2011. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy 20 év körüli lányok ilyen helyekre járnának. Amúgy az sem volna baj, ha apolitikus lenne a leányzó, csak a tradícionális szemlélet és a magyarérzelmű értékrend a kikötésem, dehát a mai világban, ahol a hülyeség a módi, bizony már ez is komoly elvárás.
2011. márc. 13. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én nagyjából ilyen vagyok, mint amit leírtál, csak nem budapesti. Amúgy nem hiszem, hogy feltétlenül ilyen Kárpátia-koncert és hasonlókban kéne gondolkodni, mert én pl. nem járok ilyen koncertekre, vagy helyekre, ezért gondolom más 'ilyen' lány is van így ezzel. ^^
2011. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sem járok koncertekre, bulikba, még a tömeget sem szeretem. Írtam is feljebb, hogy inkább íjászfoglalkozásokhoz hasonló helyek ismerkedési lehetőségei érdekelnének, csak ugye nem tudni, hogy járnak-e lányok ilyen közegbe, illetve hogy merrefelé találni ilyet a közelemben.
2011. márc. 13. 22:23
 7/7 koltt ***** válasza:
Öcsém néptác tuti van valami néptáncos cucc pesten, jelentkezz ott tuti vannak csajok, és ha béna vagy legalább kérhetsz segítséget, és már témád is van.
2011. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!