Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az azonos mentalitású vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az azonos mentalitású vagy az ellentétes beállítottságú kapcsolatok mennek jobban?

Figyelt kérdés

Így első hangzásra hülye kérdés, de mindig azt lehet hallani, hogy az ellentétek vonzzák egymást.

Példaként legyen mondjuk egy szolid ember egy kicsapongó életstílusú szerelmével vagy mind a kettő szolid/kicsapongó.

De ez csak egy példa, ezer ilyet is fel lehet sorolni a szemléletességért, de mégis, melyik párok illenek össze jobban?


2011. jún. 4. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az azonos mentalitású, érdeklődésű emberek érzik egymást jobban egymással.

pl: Én rocker vagyok és a barátnőm is az.

2011. jún. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

hát.. mi eléggé mások vagyunk a párommal.. de hát kb leélném vele az életem:)

kissé kibírhatatlan néha.. de a szerelem megszépíti:D

és tisztába vagyok vele, hogy én is kibírhatatlan vagyok néha.. és ha van egy lány aki engem elvisel amikor kuki vagyok akkor az nekem bőven elég:)

én is elviselem többé-kevésbé őt.. piros betűs napokon:S:)

és ennyi balhé kell a kapcsolatba, hogy ne aludjunk el:)

enyhén konfliktus függők vagyunk ahogy észrevettem:)

szal annak ellenére, hogy kb 0közös pontunk, van ez tuti, hogy közös.

na és csak ebbe gondolj bele,.. két ember között tuti van legalább 1 közös vonás.. és onnantól kezdve mondhatjuk, hogy azért jönnek ki egymással mert van 1 közös vonásuk.

na mind1 nem kötegszem.)

2011. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a mondás, hogy az ellentétek vonzzák egymást, hát nem tul sok szempontól igaz. Talán egy félénkebb mellé jó egy céltudatos, aki élvezni hogy irányithat. De például egy otthonülő, rácsodálkozós, szórakozott ember nem tudna mit kezdeni egy olyan társsal, akinek mindene a kimozdulás, szoval összevetve, szerintem az határozza meg, hogy miben is különböznek.
2011. jún. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb ember nem szereti a konfliktust, szóval az azonos mentalitás és beállítottság jobb ebből a szempontból. Sokkal kevesebb a konfliktus, megvan az összhangs, stb.
2011. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az a jó, ha a mentalitás különbözik, ebben az értelemben az ellentétek vonzzák egymást. Viszont legyen egy csomó közös érdeklődési területetek (és ez nem egyenlő a mentalitással), és ez azért lesz jó, mert két különböző nézetből vizsgálhatjátok meg ugyanazt a dolgot. :)
2011. jún. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sem az azonos mentalitásu, sem a különböző nem működik. Inkább a hasonló. Ha rengetek közös tulajdonságotok van, akkor vannak közös témáitok, lesznek közös dolgaitok is. Ha néhány dologban más nézeteitek vagy álláspontotok van, az csak jó(legalább van mit megvitatni). Ha minden tök egyforma akkor az elég unalmas, ha sok az ellentét akkor az ugy nem túl jó, mert mások érdekelnek titeket, ebből lesz az, hogy külön jártok el majd eseményekre, programokra, bulizni, stb...
2011. jún. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!