Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mostani pasim úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani pasim úgy érzem, hogy a tökéletes nekem, kivéve egy szempontból és ez a szex. Neki én vagyok az első. Nem olyan jó vele mint az előző barátommal. Szeretem a mostanit, de ha van lehetőségem akkor szerintetek kihasználjam? 23 L

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 20:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
édes istenem, akkor hülye ribanc vagy mekkorát a föld nemlátott, az gondolom már eszedbe sem jutott hogy tanitgassad, te is annyival vagy különb a tyúknál hogy nem szarsz a járdára
2011. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Tedd fel magadnak a kérdést. Eldobnád-e a mostanit, a biztosat, pláne ha tökéletes neked, csak azért hogy együtt legyél pár alkalmi szösszenettel!? Majd írd le a választ. :)
2011. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De nem akarom megcsalni érzelmileg. Csak egy kis kalandról lenne szó, hogy fölidézzem a régi élményeket. Egyébként tanítottam őt. Gyorstüzelő szegény. Nem tud kielégíteni.
2011. szept. 3. 20:19
 4/20 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
52%

ri-banc ez nem szép dolog ááám szerintem HAGVTVVBLABLABLA


ÉLJEN SP

2011. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
hát te iszonyatosan tapasztalt kis ribanc vagy. ő meg rád pazarolta ...az idejét. menj vissza a régi barátodhoz, ő majd jól megrak ha ez a vágyad.
2011. szept. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Egy tapló ribanc vagy eleve azért, mert ilyet simán megtennél. Remélem a barátod rájön és kihajítja a szüröd de nagyon gyorsan.


Nyomorék.

2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Sajnálom szegény srácot. Mekkora kikúrt egy ribanc vagy te.
2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
60%
KOMOLYRA FORDÍTVA ennek a kapcsolatnak már annyi ha + fordulnak ilyenek a fejedben akkor pfffffffffffff...tovább kell lépni...hagyd a pcsába .....te ribanc vagy ő meg zöldfülű...a2ő nem fér össze.
2011. szept. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
23 évesen nem kell még összeházasodni, de igazából tervezni kell a jövőt is. Ha nem akarod megcsalni, akkor szakítanod kell vele. Vagy nem szakítasz, de akkor marad ő. Most ha szakítasz vele, akkor nem biztos, hogy visszakapod. Ergo elvesztettél egy biztos pontot az életedben. Miért? Hogy a szexuális étvágyat kilegyen elégítve. Ismét egy kérdés önmagaddal szemben: Megér-e neked az, hogy eldobd a mostanit, vagy megcsald azért, hogy legyen pár kellemes órád? Aztán lehet soha többé nem mondanád egy férfira sem, hogy ő a tökéletes nekem, mert nem ér fel érzelmileg egyikkel sem a mostani. Érdemes ezeken elgondolkozni.
2011. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nagy ribi vagyok. És büszke vagyok rája.
2011. szept. 3. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!