Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjem meg a párom kezét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a párom kezét?

Figyelt kérdés
Valami egyszerű, de nagyszerű ötlet kéne, ami romantikus és kedves... :D
2011. márc. 13. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

mire akarod megkérni a párod kezét ? o.O

"gyere kéz , fogdoss meg kérlek"

2011. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a Te próbád, neked kell tudnod. Egyébként sem vagyok gyakorlott a témában. :D
2011. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Egy szál rozsán elrejtett gyűrű.

Kajába elrejtett gyűrű. (csak le ne nyelje:D)

2011. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az aztán baromi romantikus,ha a spenót közepéből turkálja ki a csaj a gyűrűt. :DD
2011. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok híve ennek az elrejtősdinek, szerintem a legjobb a szokványos, letérdeléses módszer. A környezetet kicsit hangulatossá, romantikussá tudod tenni, ettől több nem kell.

22/L

2011. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vazze én már nem is emlékszem , h kértem meg a párom kezét.

De biztos valami olyan szövegem lehetett , h szeretném ha ezután ő mosna rám és főzne és takarítana utánam ezért cserébe a nap bármelyik órájában többször is kielégítem szexuálisan:D

És persze dolgozok majd mint állat , hogy az ő legkisebb igényeit is teljesítem azon pillanatban amikor kitalálta ,ha épp ráérek és van rá keret:)Ezzel szemben én teljesen igénytelen leszek,kenyéren és vízen élek majd. Akkor és annyi gyereket nemzek neki ahányat csak szeretne. Egyel se többet se kevesebbet.


Tényleg nem tudom , h csináltam ...lehet , h ő kérte meg az én kezemet?:)

De abban biztos vagyok , h megnevettem akkor is és most is meg tudom nevettetni pedig már biztos megszokta a 18 év alatt az egyéniségem ebbéli megnyilvánulásait.


Végül is bocsi de nem tudok okosabbat tanácsolni mert még csak egyszer csináltam olyat és azt is elfelejtettem már ...mindenesetre legyél spontán és természetes mert téged szeret saját magadért ,olyannak amilyen vagy ( vagy amilyenné hiszi , h alakítani tud:)a műmájerkodásra semmi szükség ilyenkor .

2011. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez olyan, amit szerintem maga találjon ki az ember :) Ha zenét kell választani vagy bármi az jó , de nem tudom, majd ha nekem is eljön ez az idő tuti hogy tiszta egy adta ideg leszek, de örülni fogok annak is hogy ideges vagyok :)

21F

2011. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyen valami személyes dolog, ami titeket jellemez, ebből kifolyólag itt maximum sablonos tanácsokat kaphatsz. Elviszed arra a helyre ahol először randiztatok, először láttad, megismerkedtetek, te tudod mit szeret csinálni, szervezel neki egy olyan programot, stb.
2011. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!