Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tippeket szeretnék, hogy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippeket szeretnék, hogy, hogy, hol, miként és kérjem meg szerelmem kezét (nem kell extrém dolgokra gondolni) és milyen szépet mondjak, mit mondjak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Egy biztos: Ne használj hozzá mikrofont :(
2010. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

MIKROFONT XDXD

igen mikrofont ne

meg sok ember elött se kérd meg a kezét.

mondjuk mennyetek ki valami hegyre és ott kérd magad amikor az égbolt csillagos

2010. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond azt,hogy az az egyetlen vágyad,hogy minden este mellette fekhess le és minden reggel mellette kelj fel és h reméled,h teljesíti ez ta vágyadat és térdelj le és edd elő a gyűrűt:).Sztem ez nagyon szép lenne.
2010. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg elmentek piknikezni valami szép, nyugis helyre, és aközben :)
2010. aug. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

esetleg ott ahol megismerkedtetek, vagy valami nagyon kellemes emlékeket őrző helyen.

de akár otthon is megfelel mondjuk veszel egy csomó rózsát meg gyertyákat gyújtasz, az is elég romantikus.

2010. aug. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szereti a barátnőd a twilightot???

mert ha olvasta a könyvet akkor mondhatnád neki,hogy :

"Mielőtt megismertelek ...(név)az életem olyan volt mint egy holdtalan éjszaka, nagyon sötét,de azért akadtak csillagok,az életem apró fénypontjai...Aztán egyszer csak te átszáguldottál az egemen,mint valami meteor és hirtelen minden lángba borult,minden csupa szépség és ragyogás lett.

(és ha véletlen szakítottatok közbe akkor mondd hozzá,hogy)Amikor elváltunk,amikor a meteor lehullt a láthatár mögé,minden elsötétült.Csakhogy a szememet már elvakította a fény:nem láttam többé a csillagokat.És így már nem volt értelme semminek.


ezt tényleg este a csillagos ég alatt kéne.

2010. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp kettesben legyetek.esetleg azon a helyen,ahol először randiztatok,vagy valhol ahova kellemes emlékek történtek veletek.

monjuk mi a Nemzeti Színháznál randiztunk először a párommal,naplemente,Duna part,csillagok:) hát az tetszene,ha ugyanitt kérné meg a kezemet:)

2010. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el Balcsira, este naplemente séta a stégen, letérdelsz és majd jön magától a többi :)
2010. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
naplementénél,én nagyon örülnék neki.És váratlanul érne csúcs lenne.Sok boldogságot!!
2010. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mindenképpen valami romantikus helyen és alkalommal tedd ezt! Nekem nem volt benne részem. Nálunk annak ellenére, hogy már 3 éve együtt voltunk, nem jutott ki az efféle romatika. El kellett dönteni, hogy mi legyen, ő ment külföldre én meg csak akkor mehettem volna vele, ha házastársa vagyok... 7 évig tartott, ilyet nem ajánlok senkinek sem! Ja és még valami, amikor mentünk a polgárira, akkor azon gondolkoztam, hogy mit mondjak, IGEN-t v. NEM-et. Ez szerintem mindenre választ ad, nem? De nem mertem megtenni a család és a meghívottak miatt, hogy NEM-et mondjak. De ez rád nem vonatkozik!!! Csak egy kis érdekesség, amire a mai napig is vágyom!!
2010. aug. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!