Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel egy ideje nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel egy ideje nem megy a szex, nem kívánja. Mi lehet a gond? Már nem szeret?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt tőle kell megkérdezned...

De ha már nincs kedve ehhez akkor valószínű hogy nálatok vmi gond van...

2011. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mióta nem megy? Azelőtt minden rendben volt?

Nem lehet, hogy csak nem tudod rendesen kielégíteni, vagy nem figyelsz rá, és emiatt nem kíván? Esetleg nem kezdett el fogamzásgátlót szedni, vagy nincs túl sok stressznek kitéve? Elégedett a testével?

Ezeknek mind köze lehet hozzá... Egyébként mennyi ideje vagytok együtt?

2011. márc. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már 3 éve vagyunk együtt, kb 1 hónapja van így. nem kezdett el fogamzásgátlózni. Kicsit stresszes az élete, de nem jobban, mint máskor. Ha kérdezem, h miért van ez, csak azt mondja, h fáradt, meg most nem kíván/kívánja.
2011. márc. 14. 13:42
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én sem kívánom mostanában a párom, én azért, mert nem tud kielégíteni... És már nem is reménykedek abban, hogy jó lesz.

Ha nálatok nem ez van, akkor légy egy kicsit türelmes vele, hátha elmúlik... Ha nem, akkor beszéljétek meg, dobjátok fel valamivel a szeretkezést, pl. extrém helyszínek, szexi rucik, szerepjáték, stb :)

2011. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, nem tom mennyi ideje vagytok együtt, az én párom se tud kielégíteni (legalábbis sokszor ezt gondolom.) 9 hónapja vagyunk együtt, de ha magamat izgatom közbe, mondjuk szex közbe a csiklóm, nah az már egy jó dolog akkor már élvezem a szexet :) Nem mindig a párod a hibás, hidd el nekem :) Sőőt multkor úgy k*nyalt engem,hogy azt hittem elájulok, ha hagyjuk h had próbálják meg kiélni magukat akkor hidd el nagy meglepetést tud okozni :) Amúgy mostanában elég fáradt vagyok és én se nagyon kívánom.
2011. márc. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő írta. Nekünk nincs baba. De jó dolgok voltak ott is írva, kipróbálok néhányat. Köszi a válaszokat!
2011. márc. 15. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!