Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hányan jártatok osztálytársato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányan jártatok osztálytársatokkal? Hogy jöttetek össze és mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 22:54
 1/5 Futurare ***** válasza:
5 évig jártam vele, majd 2 és fél éve külön iskolába kerültünk, és most 3 hete szakítottunk!
2011. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elsővel 3 hétig jártam, az elég gyerekdolog volt (13 évesen... :D). Vele nagyon jó barátok lettünk később.

A másodikkal fokozatosan melegedtünk össze, 3 éve voltunk osztálytársak, mikor összejöttünk, és másfél évet jártunk. részéről véget ért a szerelem 1 év után, de csak a tanév végén szakított velem, gondolván, hogy a nyáron elfelejtem. Nem nagyon sikerült, 1-2 hónapig még szenvedted a suliban is, de aztán elmúltak bennem is az érzelmek iránta, és kicsit később vele is barátok lettünk (még 2 évig voltunk osztálytársak).

Azóta már több, mint 3 éve új barátom van, akit úgy érzem, sokkal jobban szeretek, mint az előzőt, s az előzőekre nem is expasiként, hanem maximum exosztálytársként tekintek.

Amúgy az osztályunkban szövődött több szerelem is, volt, ami botránnyal ért véget, volt, amiből nagyon mély barátság lett, és volt, ami azóta is tart, és szerintem házasság lesz belőle :) Általában azok a kapcsolatok maradtak tartósak az osztályból, amik 16 éves kor után kezdődtek.

20/L

2011. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az lett a vége, hogy egész ideig bambulni kellett a képét, szakítás után is...
2011. márc. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát ja elég sziváás utánaa mindennap bámulni a képét...
2011. márc. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi a nyáron jöttünk össze,uyganis általánosból akkor ballagtunk(értelem szerűen:D) Aztán megtudtam hogy tetszem neki,később pedig nekem is elmondta. Párszor randizgattunk,majd októberben dobtam,mert már nem szerettem,furcsa volt,meg volt egy másik srác aki tetszett. De amúgy külön suliba mentünk továbbtanulni,szal nem volt gáz. :D

16L

2011. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!