Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomat féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat féltékennyé tettem az egyik haverommal, tudom h hülyeség volt. De lehet ennek valami rossz következménye? Attól kezdve másképp viszonyul hozzám, jobban kimutatja h mit gondol, mert eddig mindenre mosolygott

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 20:25
 1/3 anonim válasza:
na ná hogy lehet következménye bunko lesz veled meg utálni fog mond meg neki az igazat vagy találj ki neki valami jót hogy elcsábítsd... szerintem...
2009. febr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy hogy tetted féltékennyé. Ha nem úgy törődött veled, keveset, vagy ilyesmi és szeret, akkor v.színűleg jobban fog rád figyelni. Ha csak azért, mert olyan kedved volt,vagy kíváncsi voltál, akkor lehet, hogy nem fog benned bízni. Szerintem. De kitudja, Te látod az eredményt.
2009. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Juuuj ez a csajos féltékennyé tevős dolog nagyon rossz. Miért hiszi minden csaj hogy ezzel megoldhat bármit is? A legtöbb fiu nemhogy jobban fog szeretni, inkább kevébé, és viták lesznek, nem mellesleg, hogy azzal a haverjával sem lesz már többé jóba. Minden csajnak üzenem, hogy mi fiuk ezt nagyon nem szertjük, és csak nagyon ritkán éri el a kivánt hatást nálunk a dolog.

Rossz következménye lehet pl, hogy ezentúl felhozhatja a témát, vitatkozási forrás lesz, haverjával már nem lesz jóban, esetleg elmehet a kedve a kapcsolatotoktól, mert úgy érezheti, hogy számodra van jobb csávó is mint Ő és ahelyett hogy "teperne" érted, inkább elkeseredik.

Inkább a gondjaidat beszeld meg vele, mitsem ilyen női praktikákhoz folyamodj.

22/f

2009. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!