Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdjem le a bűntudat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a bűntudat érzését?

Figyelt kérdés

Tegnap írtam ki kérdést, miszerint van egy férfi, akivel nem járok (...még), de volt egy kis kalandom egy haverjával (nem feküdtem le vele).

Úgy döntöttem, hogy a srácnak, akivel remélhetőleg összejövök, ezt a kalandot nem mesélem el és ha a haver borít, akkor is tagadok.


KÉRDÉS: hogy győzzem le a bűntudatomat? Mocskosnak érzem magam. Az, hogy kitálaljak a srácnak, kizárt, nem fogok kitálalni.

Köszi az értelmes válaszokat!


21L


2011. márc. 15. 12:04
1 2
 1/11 ***verus*** ***** válasza:

Baby szerintem el kéne nekei mondanod.

Őszinte leszek..megtörtént velem is ugyan ez, és elmondtam neki, és semmi se történt, meg se haragudott meg semmi sem.

Ha szeret elfelejti ezt a kis affért. Persze van mikor nekem is felhozza ezt a sz*ot, de tudja hogy őt szeretem mert bebizonyítottam neki. Bizonyítsd be te is neki. És a legőszintébb az hogy ha nem hazudsz neki és elmondod, és nem kell bűntudat.

2011. márc. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha megtudja,hogy voltál a haverjával akkor sem szabad,hogy akkora "baj" legyen belőle...

Végülis 21 éves érett nő vagy,nyilván nem a a leendő pároddal leszel együtt először,sőt ha még szex sem volt,akkor szerintem nincs okod bűntudatodnak lenni.

Próbáld elfelejteni,és élvezd az új kapcsolatot,szerintem :)

18L

2011. márc. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A leendő sráccal még nem volt szex meg semmi. Igazából nem járunk együtt. A haver meg nagy kamugyáros tud lenni, ha csajokról van szó...
2011. márc. 15. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg kell küzdened ezzel a dologgal. Valamikor régen én is félreléptem egyszer, egy régi párkapcsolatomban. Sokáig rosszul éreztem magam, néhány hónap kellett amíg elmúlt. Fél év után már nem is jutott eszembe a dolog. 28F
2011. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyetértetek azzal, hogy amit a másik nem tud, az nem is fáj? Nem élek álomvilágban, az őszinteség nem mindig a legjobb út....
2011. márc. 15. 12:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos néha jobban jön ki az ember ha hallgat.
2011. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ***verus*** ***** válasza:
De ha majd kiderül és mivel mondtad hogy nagy a srác még rá is tenne mindezekre...akkor majd utánna az sokkal jobban fog fájni. TElejsen egyértlmű hogy nem szeretnéd neki elmondani.
2011. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem feküdtél le vele( és semmi oral téma sem volt) csak mondjuk csók? az is módosult tudat állapotban és semmit nem érzel a haver iránt sőt utána még undorodtál is tőle ( és nem kívántad vagy ilyesmi)akkor ne mondd el.


Ha viszont voltak érzéseid akkor nem ártana elmesélni..de akkor a sráccal nem igen lesz semmi komoly..én ezek után( már ha még kívántad is a havert) biztos nem jönnék veled össze. Velem is volt már, hogy véletlenül:D smároltam a kiszemelt barátnőjével de utána szabályosan hányingerem volt és undort éreztem a kiszemelt barátnője iránt.

2011. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem vonzódom a haverhoz egyáltalán. orál téma volt. ő nekem
2011. márc. 15. 12:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elmondanám neki. Inkább tőlem tudja meg, mint egy olyan személytől, aki hajlamos rá, hogy felnagyítsa a dolgokat. Ha semmiféleképp nem szeretnéd, akkor legalább ne tagadd le. Bele kerülsz a hazugságok hálójába, amiből elég nehéz megtalálni a kivezető szálat.
2011. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!