Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó dolog a szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó dolog a szünet tartás, vagy mindent elront?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ritkán szoktak véget érni az ilyen szünetek.
2011. márc. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a "szünet tartás" egyben a kapcsolat végét is jelenti.
2011. márc. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
énis pont ebben a helyzetben vagyok a párom kérte, hogy legyen ez egy ideig de már mindennél jobban várom h legyen vége ennek:S( úgyértem hogy legyen vége, hogy a szünetnek és újból a régi legyen a kapcsolatunk) borzalmas most..
2011. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tőlem eddig egy pasi kért "szünetet" 4éve, azóta is tart :D


szerintem ez a "szünetet kérek édes" dolog olyan gyáva pasikra/ csajokra jellemző, akik nem mernek a másik elé állni és azt mondani / bármennyire fáj is , hogy vége !

számomra egy gerinctelen dolog !


NEm tudok olyanról, hogy bárkinél ez a "szünetesdi" ne a kapcsolat végét jelentette volna ...

2011. márc. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A szunet tartas nem oka, hanem okozata az elromlasnak. Amugy meg hulyeseg. Vagy van kapcsolat vagy nincs. Nincs koztes allapot. Es ha szakitasz valakivel akkor azon tul kell lepni, ujramelegitve csak a toltottkaposzta jo.
2011. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jó ötlet, egyszer tartottunk pár hét szünetet, utána még tartott fél évig a kapcsolat, de semmi sem lett jobb, sőt inkább elmérgesedett a helyzet. De hallottam olyat is, hogy szünetet akartak tartani, és akkor jöttek rá, hogy nem tudnak meglenni a másik nélkül, azóta már össze is házasodtak, és nagyon boldogok. De szerintem általában nem ez a végkifejlet.
2011. márc. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szünet tartás egyenlő a szakítással.
2011. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A párommal 2év után romlott meg egy picit a kapcsolatunk, ő szünetet akart, én meg mondtam két napra rá, hogy akkor legyen vége. egy hét után kibékültünk, ennek már 3hónapja, és egyelőre nem bántam meg. msot jobb mint volt, jobban figyelünk egymásra.

felnőtt módjára üljetek le, és beszéljétek meg, hogy mi a rossz a kapcsolatban, mi jó, min kell változtatni, illetve hogy boldogak vagytok e egymással, vagy inkább egymás nélkül lennétek boldogabbak. amúgy meg mit értünk szünet alatt. meg mennyi időt?? egy hét kettő, egy hónap, fél év, és mit szabad? pasizni,csajozni, dugni,csak csókolózni,vagy egyik sem? fura. :/ én ezeket nem engedném meg egy szünet alatt pl. max annyit tehettek még, hogy pár napig, hétig nem beszéltek, és átgondoljátok a dolgokat, majd összeültök és megbeszélitek.

sok sikert hozzá, remélem megoldódik minden, és helyesen cselekszel. :)

2OL

2011. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2 hetes szünetet tartunk, nem beszélünk nagyon egymással közben, max pár naponta.. és nem szabad csajozni, pasizni közben!
2011. márc. 27. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
haat en szinte minden expasimmal ezzel szakitottam, h tartsunk szunetet...
2011. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!