Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele fogok őrülni. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már több éve nem vagyok együtt az exemmel, több mint fél éve nem is láttam, ha hív nem reagálok, azért, hogy minden érzést ki tudjak törölni iránta magamból. Párja van, utazgatni járnak, boldog. És akárhányszor valami infó jut a tudtomra vele kapcsolatban, ég a lelkem. Nem tudom lerakni a vele kapcsolatos terhet, velem él folyamatosan, pedig azon vagyok, hogy megszabaduljak még az emlékétől is. Meddig fog az egész életem körülötte forogni? Létezik, hogy soha nem tudok majd túl lenni rajta? Úgy félek, hogy bele fogok ebbe őrülni... Vele fekszek, vele kelek és ő ezalatt éli világát, már rég nem a múltban él... Annyira rossz és olyan egyedül vagyok, el akarom felejteni, de nem megy... Pedig mindent megteszek, hogy sikerüljön.
2011. márc. 15. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

!!!JELENTKEZZ A SEREGBE!!!

ott nem fog ijen marhasag az eszedbe jutni inkabb azon gondolkozol majd h medig maradsz eletbe

2011. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj édes istenem.....


Ezek sokan átesnek nem vagy egyedül.


Az a baj, hogy ezek az emberek mint te is, képtelenek kinyitni a szemüket, és tisztán látni és észrevenni azt ha egy srác komolyan szeretne megismerni vagy hogy egyáltalán teccel valakinek!


A hiba a következő! Nem adsz esélyt senkinek, és magadnak sem!

Adj esélyt pasiknak hogy bebizonyítsák hogy érdekled őket és adj esélyt magadnak hogy lehet h azt érzed először h nem tudnád szeretni de lehet ez idővel változna!


Esélyt adj!

2011. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni...................

Ugyanebben a cipőben járok. 100%-ra... Másfél éve nem vagyunk együtt..Hol jobb, hol rosszabb. Ha hallok vmi hírt felőle (szüleim látták, vagy beszéltek vele.....ismerőseim látták stb) Azóta már volt pár fiú az életemben (nem sok!!!) De egyiket se tudtam úgy megszeretni, mint Őt. És ezt nem értem....Már soha nem fogok senkit sem úgy szeretni, mint őt?? Ő volt az első komoly barátom. 3 évig voltunk együtt. Olyan nehéz.

Mások olyan könnyen túllépnek a másikon, 5 meg 6 év kapcsolat után. Nekem meg évek múlva sem sikerül. Tök sz.pás....................:S

A lényeg h pozitív gondolkodásra kell átállni..bla bla, hogy nem illettetek össze, meg h a sors akarta így. Meg lesz jobb is stb. Csak éppen nem tapasztalom a jobbat.

Remélem jobban leszel. Sok infóval nem tudtam szolgálni. De ha vki tudja mi a gyógyír akkor tartsa vissza magát.

2011. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
* akkor ne tartsa vissza magát.
2011. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!