Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fogok őrülni? 9cm állva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogok őrülni? 9cm állva a szerszámom,17F. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
már az öngyilkosságon gondolkodom.
2011. aug. 22. 18:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
ültesd le és beszélgess el vele hogy nőjjél meg szépen különben jól megvered(vagy inkább ki)
2011. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Csapd rá a wc-ülökét.
2011. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szorítsd be a satuba
2011. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
tedd fel vaterára
2011. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

sajnos senkit sem tudsz.

Ha csajozni akarsz kerüld a discokat mert ott igaz 2 perc alatt felszedsz 1 ribancot, de ha meglátja akkor sajna.......érted.


Keress 1 normális szolid visszafogott lányt aki megért téged és inkább az érzelmekre mint, hogy az egyéb fizikai adottságra pontosít.

Veled sem volt kegyes a sors........ez van...S:S:S

2011. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
milyen bnk.ok vagytok! o normális válaszokat kért! figyelj szerintem tényleg nem a meŕet a lényeg+nohet is még:) +ha egy lány igazan szeret nem ez fogja érdeklelni h mekkora(legalabbis engem nem) L/14
2011. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18:35os vagyok,ongyilkosságon meg ne gondolkozz! ilyen miatt nem érdemes,keress egy normális lányt:) L/14
2011. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
vagy 1 kur.vát.
2011. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 DrBadru ***** válasza:
Nem sok mindent tehetsz a méretével, de ha Te magad egy vonzó, jó pasi vagy, és jól tudod használni amid van, akkor nem lesz vele probléma, hidd el nekem ;) Ha érdekel, jelenlegi barátomnak van a legkisebb az eddigiek közül, de őt magát imádom, és istenien használja, szóval tökéletes!!! Öngyilkosságot meg hagyd már, emiatt??? Nem olyan nagy gond ez, azokkal tudod kompenzálni, amiket említettem!! 22L
2011. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
vagy keresd fel azt az L/14et vagy szedj fogamzásgátlót.
2011. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!