Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vigyek a barátom szüleinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek a barátom szüleinek ajándékba?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, (barátom német) de mivel külföldön ismerkedtünk meg (egy harmadik országban) így ha volt egy kis szabadidőm, hazajöttem, és nem hozzájuk Németországba. Most viszont hazaköltöztem, és pár nap múlva végre valahára sor kerül a találkozóra a szülőkkel.

Kérdeztem barátomat szeretik-e a bort, mert én egy jó magyar borra gondoltam ajándékként, de azt mondta nem (pálinkát sem:( )

Így most kicsit tanácstalan vagyok, mit vigyek nekik... Szerintetek?


2011. márc. 15. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
hat akor sort de valami hazit ne nemetet
2011. márc. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a palinkatol kifekszenek 1-2

a bort sokan nem szertik

akor marad a vodka wiski teqila sor

2011. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsolnay-t, Herendi-t, vagy Hollóházi csecsbecsét, vázát, hamutartót, de ha a modernet szeretik, Szász Endre által készített dolgokat is vihetsz.
2011. márc. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diszdobozos pirospaprikát anyukának, téli szalámit apukának.
2011. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!