Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam egy nagyon jó lánybarátomnak, hogy mit csinál a pasija?

Figyelt kérdés
Megtudtam azt, hogy egy nagyon jó lánybarátom pasija meg akarja csalni, legalábbis megpróbálja megcsalni..Ezt attól a lánytól tudom, akire a fiú nyomult...Szerintetek elmondjam a lánynak, hogy mit csinál a pasija, vagy hallgassak? =/ Mert nem akarom megbántani, de nagyon nehéz benntartani, meg tartok attól, ha esetleg kitudódik, hogy én mindvégig tudtam és nem szóltam neki erről..És akkor én leszek a hibás. Szerintetek mit tegyek?
2011. márc. 15. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez csak a kettőjük dolga, ebbe ne avatkozz bele. HA megcsalja, akkor meg főleg nem szabad róla beszélni. Milyen jogon tennél tönkre egy kapcsolatot?
2011. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ameddig csak nyomul az illető, addig nem érdemes tenni semmit. Ha netalántán történik is valami, akkor foglalkozz a témával.
2011. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy szólnék. Nem te teszed tönkre azt a kapcsolatot, ahonnan az egyik fél már erősen kikacsintgat.

Akiben van egy kis jó érzés, biztosan nem nézi végig, hogy egy jó barátját felültetik.

(vicces, hogy a mai világban a barátság fogalma is mennyire átértékelődött)

2011. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én hasonló helyzetben örülnék, ha elmondanád nekem, h a pasim ilyeneket csinál/tervez
2011. márc. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd el. velem nemrég történt ilyen,h nem mondták el,csak 3hónap múlva,mikor már mteljesen szétesett a kapcsolatom...és rohadtul haragudtam bnőmre. azt mta h nem akart beleavatkozni,mert olyan hosszú ideje együtt vagyunk. sztem ha barátok vagyotk,joga van a bnődnek tudni azt,ami vele kapcsolatos.
2011. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
az a kapcsolat már tönkre lett téve.. szerintem amint tudsz szólj neki, had beszéljék meg
2011. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
rendben akkor holnap reggel elmondom neki a suli előtti találkozónál...=/
2011. márc. 15. 20:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Így van, tegyél tönkre egy kapcsolatot. A lányok valamiért szeretik ezt csinálni, azt figyeltem meg. Abszolút nem akarnak semmit titokban tartani, sok lányban nincs meg a kegyelet.

Én még mindig azt mondom, hogy ez az ő dolguk, ebbe jobb, ha más nem szól bele. És amúgy is annak a híve vagyok, ha megcsalja az egyik fél a másikat, akkor SEM szabad elmondani. Mert kinek lesz jobb? Senkinek. A megcsaló fél elmondja, de a bűntudata megmarad (ha volt neki olyanja), a megcsalt fél pedig porig alázva érzi majd magát.

És ebben az esetben még csak feltételezések vannak, nem értem, minek kell kavarni a szart, minek olyan dolgokat mondani, ami esetleg sértheti a másik fél (ez esetben a lány) önbecsülését.

2011. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de én fiú vagyok :D
2011. márc. 15. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!