Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudassam vele szavak nélkül hogy tetszik?

Figyelt kérdés

van egy fiú, akit megszólítani nem merek, mert félek, de nemtudom mitől.fészbukon próbáltam tudtára adni, azzal, hogy megbőktem, meg összesképét egyhuzamba lájkoltam, meg irtam alá, de semmit nem lett szegénykém belőle:(

olyan mondatokat tudnátok irni, hogy amit leirhatok neki hozzászolásban, ami nem konkrétan levehető hogy mitakarok, de rájön abbol...pl hogy mittudom én, "ne legyek nagyon rámenős?" vagy nem is tudom..ötleteket kérnékszépen..hogyan adjam tudtára mégis mitakarok?és ugy, hogy nelegyek nagyon nyomulos:/tudom, kicsit hülyén fogalmaztam, demost s.o.s van


2011. márc. 15. 20:28
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és 15/L
2011. márc. 15. 20:29
 2/5 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Nem fog rájönni 50 év alatt sem.


Talán ha szép szóval elhívnád valahova ismerkedni...

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nekem 3-4 dolgomat lájkolja egy lány, akkor:

1. Észreveszem, felfogom

2. A lány barátaimnak is feltűnik


Ha nem lépek semmit, annak egy oka van: Nem érdekel az a lány. Viszont nem 15 éves vagyok. Nálatok még az a valószínűbb, hogy a srác sem tudja, mi kellene lépnie.


Ha személyesen megszólítok egy lányt, akkor nem kezdek olyanokat mondani, hogy mennyire tetszik... hiszen azért beszélgetek, foglalkozom vele. Ha rendszeresen hozzászólsz FB-n, akkor ez nagyon hasonló.

Lehet, hogy koppanni fogsz, de nyomulnod kell. Hívd el valahova, kérj tőle segítséget! Lépj a személyes beszélgetés felé!

2011. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hozzászólást felejtsd el, biztos bukó.. élőben csak ha látjátok egymást mosolyogj, nézz aranyosan és szerelmetesen.

dícsérd meg a szemét meg a haját, ha egyedül áll/sétálgat menj oda hozzá és beszélgess, "milyen volt a napod?" "mit csinálsz itt egyedül?" "nem lenne kedved máskor is sétálgatni, tudok 1-2 jó helyet"

2011. márc. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kétórányira lakik tőlem, amitpersze leszarok,csakhát..://
2011. márc. 16. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!