Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizok egy sráccal, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy sráccal, de nem vagyok nagyon a szavak embere és félénk is vagyok eléggé. Miről lehetne beszélgetni? Tudtok pár tippet adni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Kérdez tőle ezt azt, add át neki az irányítást, a legtöbb férfi még élvezné is...
2011. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem szeretik a szótlan lányokat, ismerős a helyzet, én beszélek, beszélek, és beszélek, a lány meg egyszavas válaszokat ad néha. Kérdezni meg kb semmit nem kérdez, ez azért már elég zavaró, ha te is ilyen típus akkor ezen mindenképp változtatni kell


Rengeteg mindenről beszélhettek, kérdezd a kedvenc sportjáról, ha azt mondja pl hogy f1, kérdezd meg melyik a kedvenc csapta, kinek drukkol. Mióta nézi stb. Ha a családban szereti valaki, akkor mesélj róla neki

Vagy akár kedvenc együttesről is sokat lehet beszélgetni, kérdezd meg melyik a kedvenc filmje, abban van-e kedvenc jelenete stb. Rengeteg mindenről lehet beszélni már az első randin is :)

2011. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
örök hála :D
2011. aug. 29. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd a háziállatairól! Engem a kutyáimmal lehet a legjobban levenni a lábamról!
2011. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, főleg az első pár alkalommal, amikor elkezdek találkozgatni valakivel. Vagyis nem mondom, hogy 1-2 szavas válaszokat adok, mert a válaszadással nincs probléma, meg tudok beszélni bőven, ha van miről, de mikor eleinte izgulok, akkor egyszerűen nem jut eszembe semmilyen téma, szóval ilyenkor örülök, ha a pasi a "kezdeményezőbb". Aztán ha majd te is kezdesz megbízni a srácban, és végre jobban megnyílsz, akkor észre se fogod venni, de csomót fogsz beszélni. Legalábbis abból kiindulva, hogy én is ugyanilyen vagyok. :)
2011. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
huh... oké most nagyon megnyugodtam a válaszoktól :) nagyon köszönöm mindenkinek :) (kivéve az első kedves hozzászólót)
2011. aug. 29. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megakad valahol a beszélgetés akkor én mindig elkezdek mesélni valamit, hogy "jajj képzeld, tegnap a suliban a Gizi meg a Béla blablabla":D tök mindegy milyen jelentéktelen hülyeséget mondasz csak mondjad, arról lehet eszébe jut valami és akkor már beszélgettek legalább nem csak hallgattok. Én sem vagyok beszédes, tudom hogy nem könnyű, de minél többet vagytok együtt annál jobb lesz a helyzet. Meg ha valahova mentek, állatkert vagy valami akkor lehet beszélni az állatokról meg ami épp aktuális ott ahol épp vagytok. Elmentek egy szép kocsi mellett megemlítheted hogy de tetszik, esetleg megkérdezed tudja-e milyen márka, akkor is ha te is tudod, rákérdezhetsz. Meg ilyenek.
2011. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!