Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még olyan a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan a társkeresőkön, aki tartós kapcsolatot keres, vagy mindenki csak egy jót ***ni akar? :/

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam már nem is egy oldalon, de szinte csak negatív tapasztalataim vannak.

Hiába egy normális levél, ami nem 2 soros válasz semmi, holott normálisan kitöltött valami emert sejtetö adatlapokat vadásztam.

Érdekes módon semmi szimpátiát nem váltottam ki az emberekböl elsö látásra, gondolom, mert nem vagyok egy adonisz. Nem siránkozok, mert szerencsére az életben jobban megy az ismerkedés, csak ki kellett próbálnom ezt is.

2011. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!