Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a hirtelen változás? (baba)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hirtelen változás? (baba)

Figyelt kérdés
Tegnap derült ki hogy terhes vagyok.Elmentünk nőgyógyászhoz a férjemmel.Mikor megmondtam neki hogy valószínűleg terhes vagyok,majd kiugrott a bőréből annyira örült,puszilgatta hasam,meg beszélt a babához.Viszont tegnap miután kijöttünk a nőgyógyásztól és megerősítette a kisbabát,teljesen megváltozott.Lefele a liftben meg hazafele a kocsiba kérdezgettem ha kislány lesz milyen nevet adjunk neki,vagy ha kisfiú de bunkón azt válaszolta,hogy lesz még időnk ezen agyalni ez csak egy gyerek.Mondom jó ha csak így tudsz velem beszélni akkor hagyjuk.Erre nem szólt semmit.Egész úton csendbe voltunk, és azóta se beszélt sokat hozzám.Most ez mi?Már nem is kellünk neki?
2011. jún. 22. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
akartatok ti gyereket? :S lehet, hogy nem is örül neki igazán
2011. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nem terveztük.De én örülök neki,és eleinte úgy láttam még ő is örült.Csak ez a tegnapi dolog kicsit furcsa volt nekem,hogy egyik pillanatról a másikra így megváltozott..
2011. jún. 22. 12:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit átgondolta a dolgokat lehet, ülj le vele beszélni szerintem, hogy hova tovább
2011. jún. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért vagy annyira biztos abba, hogy emiatt volt épp bunkó?:S lehet az is, hogy más miatt volt ideges, és véletlenül válaszolt így.. nem szép dolog, de megesik az ilyen. Amint tudsz beszélj vele, hisz nem csak rólatok van szó, hanem a kisgyerekről is. Hiszen ő már egy élőlény, akármilyen fejletlen állapotban is van még!


Sok sikert kívánok nektek!:)

2011. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megijedt :) Belegondolt, hogy mivel jár egy baba (anyagiak, sírás stbstb) és egyszerűen megijedt. Szerintem túl fog lépni rajta egy-két napon belül, amint felfogja, hogy ez milyen jó dolog. Addig ne erőltesd a témát, pár napot még kibírsz.

Egyébként gratulálok! :)

2011. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet egy kis idore van szuksege ahoz hogy fel fogja hogy apa lesz.de ilyenkor ez termeszetes nem mindenki reagal egybol pozitivan,.majd ha mar nagyobbacska leszel akkor majd mashogy fogja latni foleg akkor ha eloszor meglatja majd.remelem hamar megoldodik a problematok.,26 hkm
2011. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ebben semmi furcsa nincs,lehet csak rossz napja volt. megjegyzem szerintem is van időtök még a neven gondolkodni. a férfiak többsége meg amúgy sem az a fajta,hogy örüljünk egész nap. örül ő, láttad előző nap, de meg kell értened őt is, ezentúl belép 1 harmadik fél is a családba, és ha te nem dolgozol neki kell majd megteremtenie az anyagi biztonságot, és ez nagy felelősség, komolyodik ennyi az egész.

az én férjem sem sírt velem örömömben amikor meghallottam a baba szívének dobogását, nem tudta hova tenni,azt hitte ez csak női hiszti.. :) de amióta megszületett, nagy a szerelem baba és apa között :))

gratulálok! egészséget és kellemes babavárást!

2011. jún. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De azóta se szólt semmit hozzám.Elég ijesztő.Remélem nem gondolta meg magát.Lehet most oda megyek hozzá leülök kicsit vele beszélgetni,hogy jól meggondolta-e mert ezt utána nem lehet visszacsinálni.
2011. jún. 22. 12:42
 9/9 anonim ***** válasza:

hagyjad, egyszerű a válasz:férfi. majd ha átgondolta, megy ő magától hozzátok

neki ez a dolog nem olyan természetes,mint nekünk nőknek. legalábbis a legtöbbjük,azt hiszi nem lesz több szex, meg buli :) aztán majd rájönnek,hogy igen :-) /utolsó voltam

2011. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!