Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan udvaroljak mértékkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvaroljak mértékkel?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel szilveszterkor megismerkedtem tök jól elvoltunk stb. Ő is és én is egy komoly csalódáson vagyunk túl. Annyira nem erőltettem a dolgot néha chateltünk meg véletlenül összefutottunk és jókat beszéltünk. A héten jelezte hogy jönne velem bulizni abba a városba ahol tanulok mert nagyon szereti. Mivel egy helyen lakunk tegnap szintén összefutottunk azt kiteregette a magánéletét meg hogy milyen mély ponton volt stb. Amit nem értettem azt hogy néha elkezdett kekeckedni velem meg beszólogatott persze azért nem hagytam magam de nem durva dolgokra kell gondolni csak úgy poén szintjén. Én igazán el tudok Vele képzelni egy komoly kapcsolatot, csak úgy érzem mintha valahogy "előnybe" érezné magát. A kérdés az hogy hogy udvaroljak neki úgyhogy ne tűnjek rámenősnek de azért érezze azt hogy nekem bejön, de azért ne szálljon el magától. Tanácsokat kérnék?
2011. márc. 16. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd el ide-oda de szó se essék arról, hogy azt akarod hogy a barátnőd legyen. Érezd vele jó magad szórakozzatok és majd ha ott lesz az alkalom csókold meg váratlanul. Bátorság!
2011. márc. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 viki.e ***** válasza:
Csalakozom az elöttem íróhoz... mennyetek moiba... nézzetek meg valami félelmetese és ha látod hogy fél simmán átölelheed...stb. tom régi trükk de a lányok többsége szereti. Vagy fagyizni . fagyizás közben mindig sokat enevet az ember és felszabadultabb is .... so sikert!
2011. márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!