Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, akkor most udvaroljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akkor most udvaroljak kitartóan, vagy legyek elérhetetlen?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha megpróbálnátok feloldani az alábbi ellentmondást:


"a nők szeretik a kitartó pasikat, akik nem adják fel és harcolnak a kiszemelt hölgy kegyeiért"


vs.


"a nőket is hajtja a vadászösztön és ha egy pasiról kiderül, hogy tetszik neki a lány, akkor az már nem is izgalmas a nőnek".


Szóval van egy lány, akiért teljesen odavagyok és azt hiszem Ő is kedvel. Finoman udvarolgatok neki, de egyelőre nem tudok továbblépni a barátságon. Kapcsoljak nagyobb fokozatba? Vagy vegyek vissza? Mi kell a nőnek?


2011. febr. 2. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:

megteheted azt is, hogy mostantól kicsit visszaveszed magad, és figyeled, h neki mi a reakciója.


Ebből megtudhatod te is,hogy hányadán álltok.

2011. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem ha eddig nem ütköztél "ellenállásba", akkor mindenképpen kapcsolj feljebb. Lehet, hogy alig várja, és ő is ide írogat, hogy mit csináljon hogy "túllegyetek a barátságon".

Amúgy az a csúnya igazság, hogy ha bejössz neki, akkor szinte mindegy, mit csinálsz, nem tudod elrontani azzal, hogy túl elérhetőnek tűnsz. De ha nem jössz be neki, akkor hiába taktikázol. Én nő vagyok, erről az oldalról így látom. Ha mondjuk nincs barátja, akkor - mivel barátok vagyok, vagy olyasmi - kérdezd meg tőle, szeret-e így szabadon, függetlenül lenni. Csak társalgási szinten. Ez elindíthat valamit.

Fiúk! LEGYETEK MÁR TÖKÖSEBBEK!!!

2011. febr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyönyörű hozzászólás volt az utolsó, mivel a lényeget kifejtette egy mondatban :D
2011. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mind a 2 csak duma. Jól kell kinézni, ez a lényeg.
2011. febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nos, nem lettem sokkal okosabb... :) Azért persze köszi a válaszokat!

Attól tartok ott az igazság, hogy Ő már rég eldöntötte, mit akar tőlem. De akkor miért keres még mindig és beszélget velem olyan jókat? Amikor viszont én próbálok udvarolni/bókolni, vagy kérdezek akármit, miért van, hogy úgy érzem, nem szívesen válaszol? Ki érti a nőket?!

2011. febr. 2. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Minket nőket, nem megérteni, hanem szeretni kell. :)

Egyébként én a 2. teóriáról csak azoktól a lányoktól hallottam, akik nagy pasi falók..

Nem tudom hogy ki hogy van vele, de nekem nagyon imponáló hogyha egy férfi udvarol, és igyekszik, hogy látom rajta hogy engem akar. Szerintem udvarolj:)


18/l

2011. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!