Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy két embert egy világ válasszon el?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy más az életük másként élik meg, más társaságban vannak, teljesen más kép lettek szocializálva. Van egy ember aki nagyon fontos nekem, de úgy érzem soha nem lehet semmi mert egy világ választ el bennünket, még csak azt se tudja mit érzek, általában simán megmondom az ilyeneket, de most úgy érzem halva született az egész.
2011. márc. 16. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, két teljesen különböző emberről van szó. Fő a pozitív hozzáállás, habár a probléma gyökere a hozzáállásban keresendő. Ha lecsapsz az asztalra: ,,Márpedig igenis enyém leszel és nem tágítok!" - tapasztalni fogod, hogy a gondolatoknak teremtő erejük van. ;)
2011. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:
ha olyan a mentalitásotok, hogy el tudjátok fogadni egymást, egymás természetét, szokásait, és gondolkodását, akkor még jó is kisülhet a dologból, elvégre is az ellentétek vonzzák egymást, vagy mi a szösz.
2011. márc. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ellentétek nem vonzzák egymást!!!
2011. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem ízlésben vagy stílusban térünk el sőt még jellemileg se. Csak ő sokkal extrovertáltabb én meg introvertáltabb vagyok. Ő sokat jár szórakozni és nagy társaságban van, én meg ritkán és akkor is kisebben. Ő neki van célja az életben nekem még nem nagyon. Ő egy igazi nő én még nem nevezném magam érettnek. Anyagilag is különbözünk nem gazdag ő sem de sokat járkál ide oda, én nem tudom ezt magamnak finanszírozni jelenleg. Félek hogy mellettem nem tudna kibontakozni és csak hátráltatnám annyira eltérően élünk más világ vagyunk.
2011. márc. 17. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!