Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Veletek csinál olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Veletek csinál olyat a barátotok, hogy megbeszéltek egy találkozót, de nem megy el arra de még csak fel sem hív? Ilyenkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meglátogatnám otthon, hátha baleset érte. Ha nem, majd ezután éri:>
2011. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok. Nem tettem még ilyet. De el tudom képzelni, hogy pl. otthon felejtem a telefonomat és túlórázni kell.

Előfordulhat ilyen, de nagyon jó okot kell felhozni.

2011. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen nem. ha találkozónk van, akkor minimum rámcsörög, ha nem tud jönni. De olyat csinált már, hogy beszéltük, hogy majd felhív, ha megvár vagy ilyesmi, és nem hívott. Aztán én hívtam őt fel, hogy most akkor mi van... Én nem fújom fel a dolgot, mert annál jobban szeretem, minthogy ilyeneken vitatkozzak vele. Elég feledékeny és fáradt szokott lenni szegénykém :) És ameddig tudom, hogy ő is szeret, és vannak ellenpéldák is (úgyértem, hogy megvár, meg eljön a találkára stb) nincs gond
2011. márc. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy ha csak úgy nem megy el a találkára, és még egy telefont sem enged meg magának, akkor nyomós érvnek kellene lennie ahhoz, hogy ne haragudjak meg rá. Legalább valahogy jelezhetett volna.

(utolsó voltam)

2011. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régebben rendszeres volt, hogy nálunk találkoztunk volna délelőtt. Én direkt felkeltem, összepakoltam, vártam, ő pedig inkább aludt mert késő estig a haverokkal volt...
2011. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves első nagyon tetszett a válaszod:)

De a többieké is:)

Én is nagyon szeretem a párom, mindent megtennék érte de nem ez az első eset mikor nem hív mikor nem tud jönni.:(

Engem ez nagyon bánt és hiába figyelmeztettem többször egy ideig hat rá de utána megint nem hív.:(

ha dolgozik akkor tudom, hogy fáradt és nem ér rá velem foglalkozni, találkozni, hívni stb. de most otthon van nem csinál semmit és nyugodtan tudod volna jönni. De nem jött és nem is hívott:S majd kb. egy hét múlva eszébe jutok és jön a nagy bocsánatkérés...

2011. márc. 17. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet ,hogy érdemes lenne másik pasit keresni.
2011. márc. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!