Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kb. hány éves korukban jön el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány éves korukban jön el a lányoknak ez az időszak?

Figyelt kérdés
Amikor már érettebben gondolkoznak, nem az számít egy srácban nekik, hogy minél jobban nézzen ki, és minél "menőbb" legyen az emberek szemében, mikormár nem számít nekik, hogy a barátnőik mit gondolnak a szerelmükről (sokan vannak, akik ezért nem jönnek össze valakivel), mikor már nem lesz ciki nekik az a srác, aki nem issza lemagát és nem szívja el az agyát, mikor egy igazi társ kell nekik és nem csak egy nagymenő akivel villogni, hülyülni és bulizni lehet? Gondolom tinédzserkorban nem, mert a legtöbb tizenéves csaj bizony így gondolkozik. TISZTELET A KIVÉTELNEK!!! nem általánosítás!
2011. márc. 17. 20:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%

nők meg az érettség


ne nevettess

2011. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

váltózó.


úgy kezeled a lányokat mind a klónokat.

valakinél most valakinél holnap.

emberfüggő.

2011. márc. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy jönnek az ilyen válaszok...nem kezelem őket úgy..odaírtam hogy nem mindenkire vonatkozik, és azt, hogy kb....ez arravonatkozik, hogy a többségük bizony ilyen, és általánosságban kérdeztem, hogy mikor lesznek határozottabbak...
2011. márc. 17. 20:22
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Ez az idoszak akkor jon el, amikor mar epp elegszer pofara este olyan hapsik miatt, akik csak jol neztek ki, esetleg a baratnojuknek volt szimpatikus, amikor mar kurv@ara csak az szamit, hogy boldog lehessen vegre. Valaki 17 eves, valaki 53.
2011. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 babuska15 válasza:
szerintem úgy középsuli után pár évvel,mert akkor már felnőttként gondolkodik,és már gondol a jövöjére,...jó esetben! : )tehát kb. 20 évesen szerintem
2011. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

ez változó de olyan 17éves korig ne várj msát:D addig szettem mindenki igy gondolkozik de van kivéltel nem is egy ...:D

15/L

2011. márc. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
én 15vagyok én neem ezeket nézem egy pasinál elöszőr aki ezt nézi...az téll csak villogni akar és nem pedig egy pasit aki igazán szerti.pedig nemvagyok egy bányarém.:Degy pasiban a lényeg h normális legyen és téll foglalkozzon a barátnőjével.
2011. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nagyon de nagyon, úgy igazán szerelmesek lesznek!

Amikor úgy érzik,h beleőrülnek a hiányodba, amikor mindegy,h mit mond anya,apa,szomszéd,barátnő, mert annyira jó veled lenni,h magasról tesznek a világra, mindenkire, mert csak a ti boldogságotok számít.

Tehát bármikor eljöhet ez az állapot,bárkinél!

Csak azt kell elérned,h vki nagyon beléd szeressen;-)

2011. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én a leírásodból a bnőmre ismertem, aki most 20 éves. De ez egyénfüggő, ki-mikor komolyodik meg, vagy mennyire érett a gondolkodása.
2011. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
én már jó néhány éve tudnék értékelni egy ilyen srácot :)
2011. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!