Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány vagyok. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány vagyok. Nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot. Megbízható, értelmes fiúkat hol találni manapság?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy tanfolyamot végzek és mellette dolgozom. Jövőre a corvinuson szeretnék továbbtanulni. Szeretek olvasni, utazni, kirándulni. Nem vagyok az a bulizós típus. Gondolom ez a magyarázata, hogy nem talál rám senki. Mégis annyira vágyom egy igazi kapcsolatra. Segítsetek!
2011. márc. 17. 23:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2011. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ha pesti lennék de jó lenne :)
2011. márc. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem szűkítetted le a kört vagyis vannak bőven ilyen pasik. Ha szeretnél komoly kapcsolatot akkor tudasd a másik nemmel, hogy létezel és hogy nyitott vagy (jó értelemben). Igaz mire megtalálod az igazit lehet sok pasival fogsz összejönni. De azt akit keresel biztos létezik, főleg hogy nem szűkítetted le túlságosan a kört:)
2011. márc. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
jövőre a corvinuson tuti beakad egy kapcsolat... és ne is hajtsd most mindenáron, mert ott ugyis körülvesznek majd, ha onnan nem jön össze semmi 2 év alatt, akkor keresgélj másmerre, sztem
2011. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%

Mit értesz te a megbízható alatt?


Egyébként meg a semmi helyett nem jobb egy bármilyen kapcsolat is?

2011. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

szerintem nem ott van a gond hogy nem bulizol.oda már párok mennek hülyülni,vagy pár nélküli ember kalandozni.

ha mégis ott ismerkszik meg valaki az nem tart sokáig.nem a diszkóban találni komoly értelmes embert

2011. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

A Corvinuson megtalálsz ;)


23/F

2011. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 jani021 válasza:
nem te vagy az egytelen aki ilyen problémákkal küzd én is sokat gondolkozok rajta hogy hol vannak az értelmes csajok.haveri körben is ez elég gyakori téma pedig szerintem értelmesek vagyunk.:)
2011. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
33%

helo


ne itt keress, ne keress ilyen fiút! de másfélét meg végképpen ne!!!


nekem is sok elvárásom van egy lánnyal szemben akit magam mellé gondolok: értelmes, érettebb tőlem, megbizható, ne cigizzen, ne igyon alkoholt soha, ne drogozzon, ne legyenek idiota bnői, igényelje aszeretetet, és szép is legyen stb.

és milyen érdekes: ő talált meg engem:D és én csak 1-1,5éve jöttem rá hogy őt kerestem, annak ellenére hogy már 4éve msnen beszélünk kisebb nagoybb szünetekkel...


én nem járok szórakozóhelyekre mert nem tudom a tömegben jól érezni magamat, meg nem szórakoztat semmi sem igazán(kivéve a motorozást, és a tuningolást házilag), nem iszok alkoholt már több mint 1-1,5 éve, sosem cigiztem, nálam egy lány nem érhet el semmit(még azt sem hogy megkináljam vmivel, vagy megdicsérjem) azzal ha szépen mosolyog rám, és akármit igér, vagy kiteszi a melleit vagy akármi...ilyennel nálam ellentétes hatást érnek el: de ezek nem is lányok hanem csajok

szinte mindenem megvan, kivéve egy társat/bnőt/ugyanebben a személyben többet...de ez még jópár év mulva sem hinném hogy megváltozik: mert nem is mennék bele egy kapcsolatba akármennyire szerelmes vagyok: nincs munkám, nincs még végzettségem sem, nem tudom eltartani, amugy is éretlen vagyok egy komly kapcsolathoz valszeg(nem volt még csak 3éve egy 2hete kapcsoaltom)


fölösleges keresned: inkább azzal törődj hogy fejlődj emberileg: és úgy hogy a társadalomnak is megfelelj(tanulj h sikeresen befejezd az egyetemet, utána igazitsd az életed)

ezek után, vagy közben remélhetőleg találkozol a férfiideáloddal: bene van hogy nem lesz semmi belőle: bele kell örődnöd: túl rövid ez az élet ahhoz hogy mindenre legyen idő, sajnos bele kell ebbe törődni hogy benne van mint változat, ahogyan az is hogy öszejöttök, de lehet hogy sosem találod meg, emiat lehet hogy egy esetlen suttyót felruházol a herceg tulajdonságaival és elnézel mindent neki: kitolsz magaddal és ha visszanézel később: boldogtalanabb lettél mintha egyedül maradtál volna


a mai fiatalok 90% fölötti része csak érdekből van együtt a párjával(szex, pénz, biztonság, lehetőségek, stb.) az a pár százalék semmi szinte: eszerint lásd az esélyeidet ezen a témán belül; ha igazán fejlett vagy vagy fejlődő képes: akkor ennek tudatában boldogabban tudsz élni: ha a saját életedet teszed jobbá egyedül: siker; de ha egy másik emberét is, az majdnem megváltás szerintem



F/16

2011. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
A bulizósaknak könnyebb ez biztos. Én se vagyok bulizós típus, csak fiúban és nekem is hasonló gondjaim vannak. Szóval én örülnék egy ilyen lánynak, mint te. :)
2011. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!