Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? összejöttem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? összejöttem a világ legjobb pasijával, de hogy tartsam meg?

Figyelt kérdés
szóval szerintem a lehető legjobb pasi. de nem érzem azt, hogy fülig szerelmes lenne belém, pedig jól megvagyunk. félek hogy elveszíthetem, valahogy olyan velem, mintha teljesen természetes lenne neki, hogy vele vagyok, nem nagyon kedveskedik, sőt néha már bunkó is. én mégis nagyon szeretem, de nem tudom már hogy mit csináljak, hogy megbecsüljön, nem vagyok egy rossz csaj, de mivel tudnám rávenni, hogy éreztesse is, hogy fontos vagyok neki
2011. márc. 17. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudni, hogy neki mi jön be, de azt tudni hogy ne legyél féltékeny, hisztis! Ezt a hibát elköveted akkor annyi.
2011. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne mássz a nyakába és ne nyálazz folyamatosan. Ne ő legyen az életed közepe, legyen hobbid, legyenek programjaid a barátnőiddel, röviden: LEGYEN ÉLETED! A pasik utálják, ha rájuk telepednek. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy legyél vele te is bunkó, de ne érezze azt, hogy folyton ott loholsz a sarkában, mint 1 pincsikutya.
2011. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ha még a "világ legjobb pasija"-le ne szakadjon a plafon-is bunkó akkor milyen lehet a többi.....
2011. márc. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, csajok, most magyarázzátok ki, hogy nem a bunkó pasikra buktok!!! :D
2011. márc. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 00:19, én nem is tagadom :D

de azért lehetne egy fokkal kedvesebb.

és direkt bunkó ne legyen senki.

és ez a dolog, hogy a "csajok a bunkókra buknak", szerintem nem azért van, mert szeretjük ha valaki bunkó(de az sem jó ha túlságosan is igyekszik mindent megtenni), hanem mert aki egyszerűen csak jó pasi, meg jól néz ki, azért jobban oda lesznek a lányok, és ettől beképzeltek, és bunkók lesznek a legtöbben, de még akkor is bukni fognak rá, de az is megesik, hogy simán csak ilyen a stílusa.

a barátomnak meg valahogy még jól is áll hogy kicsit bunkó. :D

2011. márc. 18. 01:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a bunkókat, akkor meg viseld el.
2011. márc. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:

Bocsi, de hány éves vagy? Max 16?

A világ legjobb pasija: jól néz ki, oda vannak érte a barátnőim, mutogathatom mindenkinek.

Aha ez tök jó! Tudod ezzel nem mész sokra, ha közben pedig egy bunkó. Jelenleg ez számít neked, de nem baj, később a belső is fontos lesz.

Igazából nem tudom, hogy hogy tartsd meg, mert ha akar, akkor úgyis megy. A legfontosabb, hogy ne legyél pincsikutya mert azt megunja és keres másikat.

Ha bunkó, akkor nem kár érte...

Őszintén... Mióta jártok? Eddig hány szál rózsát vett neked?

2011. márc. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Bunko de te szereted, raadasul o a vilag legjobb pasija, meg o nem szerelmes beled, legalabbis nem erezteti, ha jot akarsz magadnak szakitasz meg ma.

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom egy szep fiunak titulalt pasival 3 hetig tartott. Miert>? Azert, mert mindenki tartozik maganak annyival, hogy egy olyan parja legyen aki megbecsuli.Ha a sajat parod bunko hozzad, de te szereted, akkor ki tisztel..es miert is tisztelne mas?! Ne tedd mar tonkre az eleted, azert, hogy megfelelhess masoknak. Legyen eszed, tiszteld onmagad.

2011. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a hozzáállásod alapján nem lesz nehéz dolgod. Ő bunkó, te erre buksz, ő megaláz, te élvezed, minden rendben van.

Anyám....Oo

2011. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
A világ legjobb pasijával biztos nem jöttél össze, mert az én vagyok...
2011. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!