Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyozzem meg a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyozzem meg a legjobb baratnomet hogy nem dolt ossze a vilag hogy szakitott a pasijaval?

Figyelt kérdés

A legjobb baratnom masfel eve van egyutt egy sraccal es ma szakitottak valami banalis dolog miatt. Bentlakasos suliban vannak,es a csaj ugy dotott hogy hazamegy videkre hogy ne szomorkodjon a suliban erte. A suliban utolso hetek vannak,es szuksege van meg egy csomo jegyre,de eszeben se all visszajonni a heten!Es tudom jol ha otthon marad,csak egesz nap sir!Mar mindennel meg akartam gyaozni es mindent megigertem neki de semmi sem segitett!Szerintetek mit tegyek??O a legjobb baratnom es nem birom elviselni hogy szenved!!!



16/L-o is velem egy idos


2010. jan. 10. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb ha hagyod hogy ő maga dolgozza fel!
2010. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy menjetek el bulizni, és tereld el a gondolatait a volt pasijáról.
2010. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz még mit tenni.Kell neki egy kis idő,pár nap biztos,amig kisírja magát.Olyan,mint a gyász,elvesztett valakit.De pár napnál,max 2 hétnél tovább tényleg ne hagyd,hogy begubozzon,akkor már "parancsolj rá",hogy igenis menjen el veled ide-oda.Nem szabad,hogy nagyon elmerüljön a depresszióban.Ez elég hosszú folyamat és türelem kell hozzá!
2010. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Recept: Irány a buli, 3 hétvégén ---pasizás...( minden hétvégén más)....egy jó több menetes dugás. és el is felejtette:)
2010. jan. 11. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!