Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kell egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell egy normális szép lány az átlag pasinak?

Figyelt kérdés
De most komolyan... Vagy az összes foglalt? Tudjátok a környéken hemzsegnek a huszonéves srácok, mégis a világ legnehezebb dolga ismerkedni (akkor is, ha te közvetlen vagy). Miért nem elégít ki titeket az, hogy van sütnivalója a nőnek, nem tök hülye és még ki is néz valahogy, nem a bányából szökött? Igen, rólam van szó, nem mondom, hogy hibátlan vagyok, mert van ezer folt rajtam is, de annyira azért nem gáz, hogy ne szeressen senki megismerni. Egy éve megy ez és kezd elmenni a kedvem, plusz a nehezen felépített önbizalmam is tűnik elfele. Hurrogjatok le, tudom volt már ezer ilyen kérdés...
2011. márc. 18. 22:35
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:

inkább azon gondolkodj el hogy a mi tököm értelme volt ennek a kérdésnek?most szerinted erre mit mondjunk?


pech!

2011. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kell egy átlag pasi egy normális szép lánynak?
2011. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Mert a normális elég uncsi, nem? :D


26/F

2011. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Hány kérdés van itt, aminek nincs semmi értelme... Legyen legalább egy saját :)
2011. márc. 18. 22:39
 5/39 anonim ***** válasza:
A 2.-val vagyok :D. Miért kell a legtöbb tök normális aranyos csajnak a bunkó beképzelt pasi?? Kajak nem értem hogy mivan a világgal, mindenki hülye vagy én csak nemtudok beilleszkedni?? :D
2011. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Valószínüleg csak az átlag feletti külsővel rendelkező pasikat veszed észre, akik tudják magukról, hogy bárkit megkaphatnak.
2011. márc. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Tudod én mostanra tartok ott, hogy minden fiút észreveszek. De őszintén semmire se megyek vele...
2011. márc. 18. 22:43
 8/39 anonim ***** válasza:

Lehet olyan típusú pasikat akarsz akiknek pont nem te vagy az esete.Lehet hogy túlságosan is normális vagy, amivel az égvilágon semmi baj nincs,sőt, csak lehet hogy a kiszemeltjeidnek az extrémebb csajok jönnek be.

Egyébként milyen idős vagy ?

2011. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:

Egyszerűen bonyolult :P

igen nehéz ismerkedni, számtalan ok miatt mint például belül titokban várjuk a fehér lovon értünk epekedő lovagot, aztán tudatalatti (néha tudatosan :P) előjön ez a nem ilyet vártam érzés..

lehet egyszerűen nem a hozzád illővel találkoztál..

stb, stb.. sok választ kaphatsz erre..


Szerintem a lényeg: hogy ne add fel, hogy ne mond azt magadnak, hogy semmit sem érsz, hogy átlag vagy és senkit nem érdekelsz. Hidd el magadról, hogy nem így van!

2011. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Tudod a normálisról nekem annyi a fogalmam, hogy az embernek van értékrendje, érzelmei, képezi magát, vannak céljai és belénevelték a társadalmi morált. Lehet ebbe semmi extrém nincs, de úgy gondolom ez a "normális".

Amúgy 22.

2011. márc. 18. 22:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!