Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mennyire jön be nektek egy rövid, szőke hajú, vékony alkatú (nem nagyon vékony, olyan normális módon vékony, a lényeg hogy nem kimondottan egy izomkolosszus) kékes-zöld szemű átlag magasságú pasi?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 22:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Annyira, mint egy átlagos testalkatú, barna szemű, barna hajú férfi.
2010. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 nielindi ***** válasza:
27%

az a baj, h a leirtak alapján minden 4. német srác is lehetnél...


amugy nem szeretem a szökéket.

2010. júl. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem több pigment kellene.
2010. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez elég lol kérdés volt
2010. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
imädom a szőke pasikat:D és ez nem azért van mert szőke és hjuujj, hanme mert ezt vettem észre. az utólsó 20 pasi akire azt mondtam h na ez igen az mind szőke volt szinte. legaklábbis a többség
2010. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

imáádom a szőke pasikat :D

de tőlem lehetnél fekete hosszú hajú is hha szeretnélek..

nem ez a lényeg...hanem h vmi megfogjon :D

2010. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem társkereső. amugy semennyire =/
2010. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
LOL nem is társkeresési célból írtam be a kérdést, meg természetesen csak úgy általánosan fogalmaztam. Tudom hogy így ez úgyse mondd semmit, hiszen élőben kell látni az embert hogy megítélhesd, meg persze meg kell ismerni belülről is. Csak úgy mégis, kíváncsi lettem volna rá hogy ez a felületes módon leírt kombináció többnyire hogyan ragad meg másokat. Ennyi. Hülye leoltásokat a kérdés megfogalmazásával kapcsolatban nem kérek, nem erre voltam kíváncsi. Akik meg értelmesen válaszoltak a kérdésemre azoknak meg köszönöm.
2010. júl. 14. 23:33
 9/18 anonim ***** válasza:

jajj istenem. Mindenki talál párt, csak keresni kell.

Úgyhogy van esély.

2010. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez gondolom nekem (is) szólt. Már ne haragudj, de ilyen pulya és hül*e kérdést hogy lehet feltenni? Unatkozol vazze?
2010. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!