Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szakított velem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem de azt mondta, hogy legyünk barátok. Szerintetek valahogy vissza tudnám szerezni?

Figyelt kérdés

Szeret velem lenni. 9 hónapig voltunk együtt. Ma is találkozunk. Szerintetek mi a legjobb taktika a visszaszerzésére? Mert látom én rajta, hogy neki is rossz ez, csak kicsit besokallt, mert sokat voltunk együtt szerintem.

19/F


2011. márc. 19. 08:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én javaslatom, hogy várj és ne legyél vele. Mondjuk ez kockázatos, mert vagy rájön, hogy jobb volt amikor együtt voltatok sokat, vagy elfelejt. inkább várj más válaszokat is ha nem akarsz kockáztatni.
2011. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kell így neked valaki, hogy ő nem ragaszkodik hozzád? Nem kötődik? Az is lehet, hogy csak sajnál téged. Ne akard visszaszerezni. Valamiért nem kellesz neki. Ne alázd meg magad. Mint egy macska amit kidobnak de az kuncsorog vissza a házba....
2011. márc. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha barátkozni akar csak veled ezután, akkor felejtsd el őt.

Legalábbis egy időre. Vissza tudod még szerezni, de úgy kb. fél éven belül erre esély sincs. Addig ne keresd, ne barátkozz vele, ne találkozzatok, ne beszélgessetek! Ha nem a barátja, hanem több akarsz lenni, akkor szánalmas lenne, ha játszanád a belenyugvó-örökké reménykedő pincsikutya szerepét. A maradék tiszteletét is elveszítenéd, és ÖRÖKRE beírna a barát-kategóriába.

Ezt csak úgy tudod kivédeni, ha kb. fél véig (de lehet h több ideig is, ahoy a helyzet megkivánja) hanyagolod totálisan.

Lehet h most nem hiszed el, de ennek ez az egyedüli módja.

2011. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Fél év? Hát de addig tuti talál mást.

Én max 1-2 hétre gondoltam, hogy addig gondolkozik és majd akkor elbeszélgetünk.

2011. márc. 19. 12:31
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert én arra gondoltam, hogy néha találkozgatnánk és akkor hátha rájönne, hogy milyen jó volt együtt.

Szerintem max 1 hónap és tényleg más pasival fog járni hogyha ezt most így ráhagyom.

2011. márc. 19. 12:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor találjon mást, figyelj, te ne ezen agyalj!

Pontosan tudom mi jár a fejedben, én is voltam egyszer így egy barátnőmmel, de hidd el, nem lesz jobb, ha barátkozol vele! Ne foglalkozz azzal h talál valaki mást! Úgy is fog találni, ha ott vagy mellette, csak akkor még pluszba végig is kell nézned! Ne foglalkozz vele! Nem foghatod a kezét végig! Gondolod, hogy ha ott vagy mellette, akkor nem talál mást, hogyha akar?

Mondom, ne törődj vele! Ha talál mást, akkor így se úgy se lenne jövője! Ha nem talál, akkor meg úgyis lesz!

Na és ha talál is mást, az sem tart örökké!

2011. márc. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igaza van a fenti válaszolóknak. Hagyd a lányt bármilyen nehéz is. Lehet nem kell fél évet várnod, lehet pár hét alatt rájön hibázott.


Ha azt mondja barátkozni akar közöld vele, hogy van elég barátod. Vagy nevesd ki, de ne barátkozz vele. Hagyd ott. Ne beszélj vele, ne keresd bármennyire szeretnéd is.

2011. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az "Attól még lehetünk barátok." olyan mint "A kutya halott, de attól még megtarthatjuk."
2011. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen, visszatudnád!!
2011. márc. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát utolsó oké, de kéne valami taktika hozzá.
2011. márc. 22. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!