Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm.2év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm.2évig jártunk. Első szerelem volt mindkettőnk részéről. Teljesen megváltozott. Beképzelt lett nagyon és mindenkivel kavar. Én egyátalán nem érdeklem. Megse akar ismerni. És neki áll feljebb. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Belehalok mégmindig úgy szeretem.És tök hirtelen csinálta az egészet.Azt mondta sokkal jobb neki már így. Új menő társasága van és mindenfele eljárnak. Annyira fenn hordja az orrát. Ellehet valakit ennyire felejteni mint ő engem?
2011. aug. 28. 21:03
 1/4 Tajparaszt ***** válasza:
Felejtsd el.
2011. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nők szeszélyesek, gyorsabban elfelejtik a szerelmet.

Gyorsabban kiszeretnek a srácokból.

Még örülhetsz is, hogy kétévig kihúzta melletted! Szokj hozzá.


16/L


Zárójeles megjegyzésnek annyit, hogy én ezt onnan tudom, hogy Barátommal beszélgettünk, és ő mondta, hogy nehezen szeretett ki az exeiből, mert mindig a csajok dobták. És - magától értetődik, mivel a pasim- jól ismerem őt, nincs benne semmi visszataszító.

Mondjuk én az örökhűséget fogadó tipus avgyok, de rengeteg lány ilyen, hogy először dúl a love aztán meglátnak egy jobb srácot és vége.

2011. aug. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyen akkor ténleg jobb lenne elfelejteni

Elhiszem hogy nehéz:/

hát én 7 hónapig jártam a barátommal,de elköltöztünk,és a táwmijatt kiszeretettbelőlem és szakitott.

és nemtartom magam szarcsajnak,mert mondták hogy ilyen bomba csajt hogy tudott eldobni,meg hogy majd segitenek xy emberek elfelejteni...

de hát senkinemkell rajtakivül.

néha szoktam wisszajárni abba a városba ahol laktunk.

szoktunk találkozni is,de van már másik barátnője.

4 hónapja szakitott,de történtek köztünk dolgok,hiába van barátnője,és lehetett érezni hogy szeret


Szóvalha ténleg ilyen akkor lépj tovább,próbálj keresni valakimást,és lehet hogy később még visszatér az életedbe:)

csak próbáljatok barátok maradni

és ha valami bántja,támogasd legyél mindig melette ha ténleg szereted.:)

15/L

2012. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én nem tudok gyorsan kiszeretni. Megesik h valami miatt szakítok de utána továbbra is szeretem. Most van barátom de az exem is szeretem valamilyen szinten, pedig ocsmány dolgokat művelt és tudom h soha többet nem jönnék már össze vele.
2014. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!