Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő, barát, pasim, csajom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő, barát, pasim, csajom, párom, ki melyiket használja és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy aki csak "ideiglenes" ott használják a csajom, pasim kifejezést. Viszont ha egy nő ráakaszkodik egy férfira, akkor már 1 óra "járás" után is mindenkinek úgy beszél róla, hogy: "a párom". Közben meg lehet, hogy csak egy 1 éjszakás kaland volt a srácnak.
2011. márc. 19. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kinek mit jelet a másik,és ki mennyire intelligens-érett.
2011. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nálam ez midníg úgy volt ,h a pasijaim, voltak a pasim... de vhogy amikor a jelenlegi párommal összejöttünk, akkor őt az elejétől kedve vmiért páromnak hívtam ,és azóta el is vett... :)
2011. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 2 éve vagyok a sráccal és páromnak, de néha viccesen pasimnak hívom. Amúgy már a vőlegényem, de ezt sose használom, csak ha megkérdezik hol tart a kapcsolatunk. :)
2011. márc. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem a "pasim, csajom" elég nevetséges és degradáló kifejezések, max. a tinik használják, de sztem nekik sem kéne (most azt hagyjuk hogy ezek cigány eredetű szavak).

a párom elég szépen hangzik.

a barátnő/barát is jól hangzik, de sztem kicsit félrevezető lehet.


sztem a "kedves" is egy jó kifejezés lenne, ha nem bélyegeznék sokan régimódinak.

2011. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg! Azt rettentő ritkán hallom hogy: "kedvesem"
2011. márc. 19. 12:00
 6/11 anonim ***** válasza:

Én barátnőmnek hívom, mert a párom olyan patetikus tud lenni. A csajom túl lekezelő.

Így fiatalon szerintem simán hívhatom még barátnőmnek. 30-on felül persze más lenne a helyzet, de addigra remélem már nem lesz téma, hogy hogy szólítsam a feleségemet :P.

2011. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amit én használok az a "barátom" kifejezés. De ha már elég régen együtt vagyunk és úgy gondolom nem is lesz vége egy hamar, akkor már "párom"
2011. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Néha viccesen pasimnak hívom, amikor ő is lecsajomoz, de egyébként páromnak vagy barátomnak, ő meg engem barátnőmnek. A miótára a válaszom pedig az, hogy az első radink utántól, amikor kiderült, hogy lesz folytatása és ennek már több, mint 1 éve. 29N
2011. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdetekben: barátom, később: a vőlegényem, aztán, mivel az első megnevezéseket az esküvővel kilőttük, a "kedvesem" meg nekem túl csöpögős, marad az, hogy: a párom, vagy a férjem. (Az utóbbi még kicsit szokatlan)
2011. márc. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utálom a párom kifejezést
2011. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!