Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnő, barát, pasim, csajom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő, barát, pasim, csajom, párom, ki melyiket használja és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy aki csak "ideiglenes" ott használják a csajom, pasim kifejezést. Viszont ha egy nő ráakaszkodik egy férfira, akkor már 1 óra "járás" után is mindenkinek úgy beszél róla, hogy: "a párom". Közben meg lehet, hogy csak egy 1 éjszakás kaland volt a srácnak.
2011. márc. 19. 11:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy kinek beszélek róla,de a párom és a barátom kifejezés közül szoktam válogatni,a pasim szó szerintem nagyon közönséges.Amúgy 3,5 éve vagyunk együtt.

19/L

2011. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!