Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetnék boldog nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetnék boldog nélküle?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolatnak lett vége lassan féléve. De még mindig nagyon hiányzik. Ő volt mindenem a legjobb barát, a társ, a szerelmem. Most meg egyedül vagyok és nem tudom elfelejteni, folyamatosan marcangolom magam hogy mit lehetett volna másképp csinálni.. miért lett ez stb. Még minidig nagyon szeretem. Mai napig néha sírva fekszem le miatta.Hogy törölhetem ki a gondolatomból? a szivemből? Mit csináljak?


L25


2011. márc. 19. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Konkrétan fogadd el, hogy már nem vagytok együtt, változtass az életeden, érd el a céljaidat, tedd meg azt, amit együtt nem tudtál vele megtenni. Idővel majd megfakul a hiányérzet, de amíg csak ezen pörög az agyad, addig nem lesz jobb. Nekem a leghosszabb kapcsolatom két és fél éve ért véget, azóta rég mással vagyok és sokkal jobban illik hozzám a mostani párom, mégis néha eszembe jut még az ex. De már nem fáj, csak picit sajog.
2011. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg új célokat kitűzni magad elé, ami maximálisan lefoglal. Legyen ez sport, művészet bármi ami érdekel. Ilyenkor bizony meg kell erőltetnünk magunkat és tudatosan kell kitörölni a fejünkből az illetőt. Pl nekem az is sokat segített, hogy nem beszéltem róla. Inkább elharaptam a nyelvem, de nem beszéltem róla senkinek.
2011. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elkezdtem zenélni és új nyelveket tanulni. Berúgtam mint egy mocskos disznó, sokat dolgoztam és vásárolgattam. Gyakrabban lógtam haverokkal. Fél év alatt meg is gyógyultam. :P


21f

2011. márc. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!