Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet akkora szívfájdalom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The Nuke kérdése:

Létezhet akkora szívfájdalom, hogy nem bírom 2 percig nélküle? (27/F)

Figyelt kérdés

Csütörtökön külön aludtunk, mert időt kért, pénteken viszont már szakítottunk, pedig elmondtam neki mit érzek. De neki ez már elég lett. (a párkapcsolatból is, meg belőlem is)


De tegnap ott aludtam nála, sok győzködés után, h nélküle nem tudok aludni. És ez így is van.


NEm bírom 2 percig sem nélküle...


Ma is szinte egész délelőtt ott voltam, délután is találkozunk 2kor, meg remélem este is.

De már most hiányzik.. Megy millió sms neki, hívom, válaszol, Ő is hív...


Jól bírja, pedig kellene neki a magány, meg az egyedüllét...

De hogy voltam ilyen hülye, hogy hagytam magunk idáig sodródni... :( Pedig az első év után már azt akarta, h megkérjem a kezét... Meg gyerekeket is tervezgettünk későbbre! Most meg itt vagyok, egyedül ebben a k*rva szobában, és majd meg bolondulok...


Mikor lesz jobb? El sem tudom képzelni, hogy ismerkedni fog, más hozzáér, ott alszik nála... :S


Inkább leugrok 1 hídról!


2011. okt. 8. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod, a nők nagyon nem szeretik az ilyen nyálgépeket.

Jogosan van elege már belőled, mert gondolom azt érzi megfolytod a szerelmeddel. Gondolkozz el ezen.

Ez utalhat arra, hogy nem nagyon folytatsz/folytattál közösségi/szociális dolgokat, cselekményeket. Sehol sem értékeltek esetleg. Így jogos, mivel belecsöppentél valami újba, ami hiányzott eddig az életedből. Próbáld pótolni.

2011. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

óóó istenem! ez naggyon cuki :)

Egyébként meg túl nyálas, mi vagy 15 éves lány???


Légy már férfi egy kicsit......


Amúgy ilyen érzések amik benned lejátszódnak meg ilyen stílusú emberek mint te, azok akkor szoktak így viselkedni, ha ő lenne az első szerelmed, és ő vette volna el a szüzességed.....


Egyébként 27 évesen ez elég vicces, hogy ilyen vagy...már bocs


amúgy én is 27/f

2011. okt. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát Ő volt az első nagy szerelmem!

Csak nem jöttünk össze!

Aztán volt egy 4 éves kapcsolata, aztán velem 3.

Voltak előtte más barátnőim, de hosszútávú kapcsolataim nem

ez maga volt a királyság.

Egyébként tényleg égő,de ez van

2011. okt. 8. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis teret, bizonyára a ráakaszkodásod miatt hidegült el tőled.. Mindenkinek szükség van magánéletre, saját élményekre, barátokra, ha szeret, és ezt meg tudod neki adni, akkor még talán menthető a dolog.. csak bírd ki! Ne bombázd smsekkel, szedd össze magad, és igenis bírj ki egy kis időt nélküle, ne akaszkodj rá, mert akkor úgy lelép egyszer, hogy soha az életben nem látod.
2011. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!