Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék kicsit romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék kicsit romantikus hangulatot teremteni mikor legközelebb jön a barátnőm. Milyen zenéket tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Lányok! Mi az a zene amitől \'beindultok\'?
2009. febr. 22. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Amit szeret. Nekem például hiába raknál be nyálas lassú zenéket, max elmenne a kedvem mindentől.
2009. febr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó nem akarok nagyon tuc-tuc zenét berakni... szeretkezéshez nem illik szerintem. Valami ambient chillout zenére gondoltam, de pontosan nem tudom mi lenne a jó :D
2009. febr. 23. 00:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A lányok nagy része a lassú romantikus számokat szereti, így szerintem ha ő is akkor az R&B (ne-yo,akon,alicia keys...) énekesek közül bármelyik megfelel, a lényeg h nagyon halk legyen és szerintem vegyél gyertyákat, és füstölőket, ha a barátnőd szereti az ilyesmit akkor biztos tudod mit kell tenned.
2009. febr. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nahh.. a ambient, chillout zenék nagyon jók : ) énis imádom őket. vagy 20 gigát foglalnak el a gépemen :) énis ilyen alkalmakra tervezem ;) szóval szerintem jó választás.. ha tényleg ilyen szeretkezős beindulós szám kell akkor jó, ha nincs benne ének, vagy ha van akkor vmi lágy női hang az ideális.

Bár, ha elindul a zene akkor ebből a barátnőd azonnal le fogja vágni, hogy mit is szeretnél.. :) Sok sikert ^^

( Gyertya rulzz) füstölővel óvatosan.. sokan nem bírják ( allergia ,túl erős illat stb stb )

( Szerintem)

(L/17)

2009. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet h sokan nem bírják de ő sztem tudja h a bnője birja-e
2009. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!